שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

אטרקציות מיוחדות לקייטרינג חלבי


המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

קייטרינג חלבי מאפשר גיוון רב. ניתן להציע בו דוכני גבינות, מוזלי טרי עם פירות, מגשי ירקות המונחים, חתוכים, רצועות-רצועות, עם עגבניות שרי המעשירות בטעם, בצבע ובמרקם.

סוד הצמצום

ניתן להעשיר קייטרינג צמחוני גם באופן ההגשה ולא רק בתכולתו. על מגשי אירוח ניתן להניח מאפים זעירים, בגודל או, אם לדייק, בקוטן של "ביס וגמרנו", בפשטידות, בקישים, במאפי גבינה, ובכל מה  שמאפשר אכילה מתונה, מידתית, שניתן לאכול אותה בקצב זהה במשך כל האירוע ולא להתפוצץ ולהתפקע כבר בתחילתו בגלל זלילה לא מבוקרת...

על מנת לא להרגיש נבוכים נוכח הדרת רגליים המונית מהדוכנים, חשוב לדעת בדיוק מה התפריט שיוצע לאורחים או למשתתפים באירוע (כנס, ועידה, סדנה ועוד).

לא רק אלוהים נמצא בפרטים הקטנים - גם הטעמים המשובחים. ניתן לגוון תפריט חלבי באמצעות רטבים ייחודיים, או מאפים דמויי צורות מיוחדות, שילוב של מאכלים קרים, כגון סלטים, עם מאכלים חמים כגון: פאסטות, פוקאצ'ות, מרקים עשירים ומוקרמים, פיצות ועוד.

קייטרינג חלבי הוא בחירה טבעית ומתבקשת לארוחות שנאכלות בשעות שאינן השעות המקובלות לארוחות מלאות. כמו כן הוא מאפשר מגוון רב, כך שגם אוהבי בשר מושבעים ייהנו, חרף העדרו מהתפריט ומי שהם צמחונים אדוקים ודאי ימצאו מאכלים לטעמם.

ונתחיל ב... קינוח

קייטרינג חלבי לאירוע הוא כר פורה ונרחב לתצוגת קינוחים מרהיבה, טעימה ומותירה טעם של עוד. בר מתוקים הכולל גלידות, פירות מסוכרים, עוגות, ואפל בלגי, פנקייקים, מפל שוקולד (פונדו) ועוד ימתיק לנוכחים את האירוע.

מי מכם שמוזמנים לאירועים שונים ודאי עדים לתופעה, שבה מתגודדים סביב בר הקינוחים כבר בתחילת הערב ומתחילים לנשנש ממנו טרם המנה הראשונה. הלכה למעשה באירועים שונים בר הקינוחים הוא-הוא הבר האקטיבי. במסיבות של ילדים ניתן לשלב בו ליצן או אמן פנטומימה, אמן בלונים ועוד.

ייחודו של קייטרינג חלבי אינו בהכרח בסוג המזונות המוגשים בו אלא באופן ההגשה  ובמתכונתה. שילוב של דוכנים על בסיס "בופה", שבו מועד האכילה והכמויות הנאכלות הם חופשיים, יחד עם מלצרים ומלצריות נושאי מגשים ועליהם 'דוגמיות' של מאכלים חלביים לפתיחת התיאבון, המסתובבים בין המוזמנים ומציעים להם מכל הבא לפה, הוא שילוב המאפשר להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בבחירת קייטרינג חלבי מסגונן ועכשווי.


 
 

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה