שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

על סנביצים ופתרונות מזון אחרים


שרית געש

שרית

 
 
אוכל ביתי או אולי קייטרינג? כל מי שאירח בחייו לבטח יסכים עימי שזו לא תמיד מטלה נעימה. ההכנות, הקניות ונקיונות של המשרד או הבית, לכולם יש מחיר משמעותי והרבה יותר מרק כסף, גם בנוסף כאב ראש גדול וזמן. במאמר זה אנסה לתת כללי אצבע חשובים שיכולו לסייע גם למארח הטרוד ביותר לעבור את היום הזה בנחת ולא רק לחשוב ולהרגיש שהוא נמצא בעונש.

אחד הטיפים שחשוב לי לתת לכם הוא לחשוב טוב כיצד אפשר לעשות את חייכם לפשוטים וקלים יותר, בעיקר בנושאים המעצבנים, כמו במקרים של דאגה לתפריט. גם בחברות ועסקים- כאופציה לכיבוד לאורחים, או לעובדים שלכם ובנוסף גם בבית כאשר מארחים חברים קרובים ומשפחה.

לא חייבים לאכול את הראש

בטח תסכימו עימי שנושא המזון חשוב לכולם -לעובדים במפעלים, למהנדס הבניין וכמובן גם למוזמנים בבר מצווה. מהסיבה הזאת בדיוק אני מציע לכם לבחור באפשרויות הסעדה שונות. ככה ניתן למצוא בקלות יחסית מענה איכותי לכל ארוע.

אם אתם מנהלים טובים שדואגים לעובדים שלהם יש לא מעט אפשרויות מעולות שכדאי לשקול, כמו לדוגמה הצבת מכונות מזון שמספקות מספר דברים במקביל כמו למשל סנדוויץ' עם טונה, יוגורטים ומעדני חלב, ובנוסף פחיות שתייה קרה. באופן הזה בכל שעה ביום העובדים יכולים לקבל פתרון מזין וטעים לקיבה ריקה.

במקרה ואתם מעוניינים במענה קצת יותר מהודר, לדוגמא למסיבה או אירוע חשוב, יש תמיד האפשרות של הזמנת שירותי הסעדה איכותיים וללא ספק גם מגשי מזון מוכנים. אלו רק חלק מ אפשרויות שיוכלו לעשות את חייכם למשמעותית קלים יותר.

סנביצים, כמו שאתם בטח חושבים, מסוגל להוות אחד מתוך מבחר פתרונות, גם אם יש אירוע כמו בריתה או ערב מהעבודה. אבל נושא המזון הוא לא רק האמצעי היחידי שאפשר להפוך לפשוט יותר. אני ממש ממליץ, שאם ניתן מבחינתכם, להיערך שבוע מראש - לדאוג למצרכים, לניקיון מקום האירוע עשו זאת. כל אלה ואחרים יוכלו לסייע רבות לחבר המהלים ובצורה ודאית גם למארחת בבית. כדאי לזכור שתכנון מדוקדק הוא הכרחי להצלחה.

ובכלל יש יתרונות רבים בהזמנת חברות או שירותי קייטריניג. הם נועדו לאירוח בבית ובמגוון מקומות נוספים, לדוגמא בטיול - כמו סיור בי"ם, או טיול משפחתי לחרמון ומעבר לזה, גם בחברות ובעסקים - לאורחים ולעובדים. היה ואתם זקוקים למידע נוסף בנושא של אפשרויות אירוח וקייטרינג? לחצו על הקישור הבא וזכרו שלמרות ששירותים לדוגמת אלו מצריכים תשלום, הם חוסכים לא מעט זמן לאחראים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה