שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

אוכל לכלבים


 
 

כאשר מאמצים כלב לחיק משפחתנו או לקחת חלק מחיינו עדיף שנביט בו כילד אותו עלינו לגדל. כלב קטן – גור- מצריך המון יחס, אהבה וחום, היות וכלבים הינם חיות חברתיות הם זקוקים לחברה סביבם. לבודד כלב הינו העונש הכי קשה עבורו. חשוב לגדל כלבים ולהעניק להם מחסה במידה והם חיים בחצר- לספק להם מלונה או קורת גג שתקן עליהם ממזג האוויר. לדאוג שתמיד יהיה להם מקור מים זמין ומים נקיים. קערת אוכל אשר תכיל אוכל לכלבים איכותי ומזין. חשוב לשמור על בריאות הכלב דרך תזונה בריאה ומאוזנת. לקחת חלק אקטיבי בפעילות של הכלב – לצאת איתו לטיולים, לשחק עימו להפגיש אותו עם כלבים אחרים, ואולי אף לגדל כמה במקביל – כך ישמשו חברים זה לזה.

 

אוכל לכלבים:

כלב יאכל כמעט כל מה שיקרה בדרכו.  כלבים תמיד רעבים, ותמיד יש מקום לעוד נשנוש בייחוד אם זו חתיכת בשר עסיסית. אוכל לכלבים חייב לשמור על בריאות הכלב. האוכל מתפרק במערכת העיכול ומספק אנרגיה וויטמינים לכלב, נותן לו את הכוח לחיות ולשמור על בריאותו הפיזית וגם הנפשית. כלבים מעת לעת מפתחים גם סוגי מחלות, לעיתים מחלה מסוימת תדרוש החלפת מזון למזונות המותאמים למחלה. כיום ניתן להשיג אוכל לכלבים לכל בעיה אפשרית הצצה לכלבים. על מנת להקל על חייהם ולספק להם את רמת החיים הנדרשת כדי שימשיכו לחיות את חייהם באושר. בעלי כלבים רבים משקיעים מזמנם וגם מוציאים מכיסם על מנת לספק צעצועים, תכשירי ניקוי והיגיינה וכמובן מזון לכלבים. המודעות, הפתיחות, הרצון והמחשבה על טובתם גורמת לטיפוח חיות המחמד.

 

כלבים כמראה לבני האדם:

"הכלב דומה לבעליו" הינו משפט נכון ואמיתי. נראות הכלב ומצבו לעיתים מראה גם את המצב בו הבעלים נמצאים. כלב הנראה טוב, מטופח, בריא ורענן, הבל פה לא מצחין, פרווה מבריקה, זנב מורם, ההולך לצד בעליו בשמחה – מראה כי הכלב אכן בידיים טובות. הכלב יכול לשמש לנו כמראה על עצמנו. כלב המוזן ומקבל אוכל לכלבים איכותי המספק את כל צרכיו, בלעים השומרים על בריאות כלבם לרוב הדבר יעיד כי גם הם שומרים על בריאותם. חשוב להם כי אורח חיים בריא יהיה בסדר העדיפויות שלהם וגם של כלביהם. המשמעות של אוכל בריא ואיכותי יחול לחולל מהפך בכלב. כלבים אשר לא מושקעת מחשבה בקניית המזון שלהם, ומואכלים במזונות נחותים ולא יעילים יראו חלושים, פרווה דהויה, סיכון גדל והולך לבעיות חניכיים ופה, אפשרות לפתח אלרגיות בעור ועוד שלל תסמינים אשר גוף שלא מוזן בצורה טובה יכול לפתח.

חשוב לזכור כי כלבים אינם צעצוע, אינם דבר הקל להחליף. הם לא משמשים חפץ. הם בעל חיים – כמוהם כך גם בני האדם. כלב המאומץ לחיק משפחה צריך לקבל את היחס הטוב ביותר שיוכל לקבל כמובן בהתאם לתנאים בה  הם חיים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה