שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 
המדריך הקצר לאוכל מוכן. 
המשך קריאה
חיפוש אחר בית קפה טוב במרכז משותף לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. צעירים ומבוגרים כאחד מחפשים לעיתים קרובות בית קפה טוב במרכז ואליהם מצטרפים גם הורים לילדים.
המשך קריאה
בספק אם הקהל הישראלי לא יכיר, ניר צוק הוא שף מאוד מוכר, הוא מגיש תוכניות בישול, כותב טורים לעיתון וגם הוציא ספרי בישול והגיע לבשל בפסגת דן.
המשך קריאה
למרות שרמת גן נחבאת בצילה של תל אביב בהרבה תחומים, באוכל אין לה ממש מה להתבייש. 
המשך קריאה
הסעדה או קייטרינג בעבודה במאה ה-21 היא ברמה יותר גבוהה מבעבר. העובד מצפה לאוכל איכותי, והמעסיק רוצה גם הוא להגיש אוכל כזה. איך זה עובד?  
המשך קריאה
הַסְעָדָה (בלועזית: קייטרינג, מאנגלית: Catering) היא אספקת מזון באתר שאינו צמוד למטבח בו מבושל המזון. ישנן רמות שונות של הסעדה, מהסעדה לארועים פרטיים, דרך הסעדה לארועים עסקיים ועד הסעדה לארועים ציבוריים. אנו נתקלים בשירות זה באירועים כגון חתונה, בר מצווה, בכנסים, במקומות עבודה, בבתי ספר וגני ילדים ובטיסות מסחריות.
המשך קריאה
כיום כל מפעל בישראל צריך להתחרות עם מפעלים בסין, ארצות הברית, אירופה ויפן. התחרות היא קשה ביותר והיא תלויה במשתנים רבים. אך נראה כי המשתנה החשוב ביותר אשר משפיע על ההצלחה של המפעל זה העובדים אשר נמצאים בין כתליו. המזון אשר מוגש לעובדים הוא חלק אינטגרלי מחבילת ההטבות שמעסיק יכול להציע לעובדים.  
המשך קריאה
תרבות האוכל בישראל התפתחה בשנים האחרונות בצורה דרמטית ואנו רואים זאת בהמון פרמטרים. כך תכניות האוכל תופסות את הפריים טיים בטלוויזיה, השפים הפכו למגה כוכבים ואין כמעט ישראלי אשר לא מעלה לאינסטגרם תמונות של האוכל שבישל או שאכל במסעדה המועדפת עליו.
המשך קריאה
אחת השאלות שהכי מטרידה אנשים שאימצו גור כלב חמוד לביתם היא: כמה אוכל אני אמור לתת לו? האם יש כמות נכונה? האם אני מאכיל אותו יותר מדיי או פחות מדיי?
המשך קריאה
 אז הייתן צמודות לבקבוק מים במהלך ההיריון ועכשיו אחרי שהאוצר שלכם הגיח אל אוויר העולם שתיית מים חשובה יותר מתמיד, ובוודאי לאלו המניקות.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 132 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה