שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

בחירת חלבייה לעסק


איציק דר
 
 

חלביות נפוצות במרכולים, סופרים, מטבחים מוסדיים, מסעדות ובתי עסק נוספים אשר מספקים מוצרי חלב מסוגים שונים וזקוקים לאותן חלביות לצורך אחסון ותצוגת המוצרים.
חלבייה היא אותו מקרר ייחודי ואיכותי, אשר מיועד הן מבחינת הפונקציות השונות שלו והן מבחינת העיצוב שלו לאחסון ולתצוגה של מוצרי חלב מסוגים שונים.
כל מי שתר אחר חלביות בשביל העסק שלו, יגלה מהר מאוד את המבחר הגדול והמגוון אשר מוצע עבורו  - החלביות נבדלות אלו מאלו הן בגודלן, הן בצורתן והן בפונקציות השונות אותן הן כוללת – כך שמי שתר אחר חלבייה, חשוב תחילה שיערוך היכרות עם מגוון האפשרויות המוצעות עבורו.
מאפיינים שונים של חלבייה
בכדי לבחור חלבייה אשר תענה בצורה הטובה ביותר על כל הדרישות של המחפש, ישנם מספר פרמטרים עליהם כדאי לשים דגש בעת ביצוע הבחירה – בין הפרמטרים החשובים ברשימה: גודל המתקן – לכל עסק יש את הצרכים והדרישות שלו בנושא. פונקציות – חשוב לשים דגש בעיקר על הנושא של הטמפרטורה וויסות הלחות באותה חלבייה. עיצוב המתקן – ישנם מגוון רחב של עיצובים, כאשר חשוב להקפיד שהעיצוב יהיה גם אסטטי וגם נוח לסידור ויאפשר הפרדת מוצרים בתצוגה. מחיר – טווח המחירים של המתקנים הינו רחב ויש גם לקחת בחשבון את עלויות החשמל – ניתן למצוא חלבייה הנחשבת לחסכונית באנרגיה בהשוואה לחלביות אחרות.
עושים את הבחירה הטובה ביותר
במידה ותבינו לעומק את כל הצרכים והדרישות של העסק מאותה חלבייה, כמו גם, תכירו את ההבדלים בין האפשרויות השונות, יהיה לכם קל יותר לבצע בסופו של דבר את הבחירה האיכותית והטובה ביותר. ישנה חשיבות גבוהה להזמין חלביות מחברות מקצועיות ובעלות מוניטין אשר מציעות  פתרונות קירור מסוגים שונים ומתמחות באופן פרטני בנושא של חלביות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה