שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2227
מאמרים: 7190
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 
כיום כל מפעל בישראל צריך להתחרות עם מפעלים בסין, ארצות הברית, אירופה ויפן. התחרות היא קשה ביותר והיא תלויה במשתנים רבים. אך נראה כי המשתנה החשוב ביותר אשר משפיע על ההצלחה של המפעל זה העובדים אשר נמצאים בין כתליו. המזון אשר מוגש לעובדים הוא חלק אינטגרלי מחבילת ההטבות שמעסיק יכול להציע לעובדים.  
המשך קריאה
תרבות האוכל בישראל התפתחה בשנים האחרונות בצורה דרמטית ואנו רואים זאת בהמון פרמטרים. כך תכניות האוכל תופסות את הפריים טיים בטלוויזיה, השפים הפכו למגה כוכבים ואין כמעט ישראלי אשר לא מעלה לאינסטגרם תמונות של האוכל שבישל או שאכל במסעדה המועדפת עליו.
המשך קריאה
אחת השאלות שהכי מטרידה אנשים שאימצו גור כלב חמוד לביתם היא: כמה אוכל אני אמור לתת לו? האם יש כמות נכונה? האם אני מאכיל אותו יותר מדיי או פחות מדיי?
המשך קריאה
 אז הייתן צמודות לבקבוק מים במהלך ההיריון ועכשיו אחרי שהאוצר שלכם הגיח אל אוויר העולם שתיית מים חשובה יותר מתמיד, ובוודאי לאלו המניקות.  
המשך קריאה
קייטרינג בשרי או חלבי לאירוע? כשמתכננים אירוע מהקטן עד הגדול..איך נבחר נכון, על מה נשים דגש.
המשך קריאה
בימים האחרונים כבר התחלנו להרגיש את ימי השמש החמים ונראה שהקיץ ממש בפתח. בכל שנה עם בו הקיץ הביקוש לפתרונות קירור נהפכות לנפוצות הרבה יותר. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לקירור מוצרי מזון או תרופות זה בעזרת קרח יבש, שכן קרח יבש ידוע בחוזקת הקפאתו ובתכנותיו הייחודיות.
המשך קריאה
האוכל תפס מקום משמעותי ומרכזי בחברה המודרנית. כל שמחות, המפגשים והחגים מלווים במטעמים ובארוחות. כדי ליצור אירוע מושלם, בו ניתן להתפנות לאורחים ולמשפחה, כדאי להזמין קייטרינג איכותי להשלמת האווירה. במקום להתחבא במטבח ובין הסירים על ידי הזמנת קייטרינג לאירוע אפשר לשחוח ולבלות עם הקרובים.
המשך קריאה
את הקפה אנחנו פוגשים תוך כדי משהו שאנחנו עושים. בעצם, מאיפה הוא בא, ומי מספק לנו אותו? הנה כמה ידיעות על קפה.
המשך קריאה
אם אתם מחפשים מסעדת שף בצפון ולא מוכנים להתפשר על איכות המזון, השירות, האווירה במסעדה ונתונים נוספים, כדאי לכם להקדיש מעט זמן בבחירה נכונה של המסעדה, ולא לגשת אל המסעדה הראשונה אותה אתם מוצאים.
המשך קריאה
הרבה זוגות מאורסים היום בוחרים להגיש תפריט בשרי בלבד בחתונה שלהם, עם ההתמקדות באיכות המנות ופחות במגוון. אולי גם אתם תעדיפו מאכלים על האש בחתונה שלכם.
המשך קריאה
1-10 מתוך 126 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה