שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

דוכני מזון לאירועים – לא פעם בחיים


אסף יהלומי
 
 

אירועים שמחים או עצובים מצריכים את המארגנים להתחשב בקהל האורחים המגיע. כאשר מדובר במזון ושתייה יש צורך להתארגן מבעוד מועד, על מנת להבטיח כי לא יחסר דבר לאורחים המגיעים.

ישנם אירועים כגון פסטיבלים, ירידים וכיו"ב המקימים דוכנים לממכר תוצרת עשייה, ובמקביל דוכני מזון, שתייה, חטיפים ועוד. הצורך שיהיה מזון בכל מקום ובכל זמן מעניק מעמד מיוחד לדוכני המזון היכולים להתאים עצמם כהרף עין לכל אירוע ולכל מטרה.
 

דוכן מזון אחד בבקשה –
 

דוכני מזון מעוררי תיאבון מלווים אותנו בכל התרבויות השונות והמגוונות שהיו, הינן ויהיו. דוכנים בהם מציעים טעימות, צפייה בהכנת מטעמים כגון סושי בצורה חיה. קהל המתגודד ומתפעל מיכולותיו של השף וכיו"ב. ניתן לייצר מוקדים שונים ברחבי אזור האירוע וכך לפזר את הקהל, ולא למקדו סביב דוכן מזון אחד.

היתרון המובהק של דוכני מזון לאירועים איכותיים מתבטא בניידות, מהירות הקמה, והתאמה לכל סוג אירוע. חשוב לבחון גם מי עומד מאחורי דוכן המזון. היות והצלחת אירוע מתמקדת בנושא האם האורחים נהנו מהאוכל, עיצוב, שתייה וכיו"ב.
 

דוכני מזון לכל אחד ואחת –
 

בזמנים מודרניים שכאלה, אין צורך לרכוש דוכן מזון או לחשוב היכן נאחסן אותו לאחר השימוש בו. ניתן אף לשכור דוכני מזון ובסיום האירוע פשוט להחזירם לבעליהם המקוריים.

השכרת דוכני מזון מעוצבים לפי סגנון האירוע ניתן למצוא כמעט לכל תחום ותחום. כאשר יש נושא תקופתי או לקראת חג מסוים, ניתן לעצב ולקשט לפי האווירה המתבקשת.

ניתן לומר בוודאות כי דוכני מזון מהווים מוקד משיכה הן מבחינת רעב, והן מבחינת עיצוב לקהל הרחב.
 

דוכן מזון לכל מוזן –
 

כאשר אנו מגיעים לאירועים כגון חתונה, ברית וכיו"ב אנו לרוב מחפשים את דוכן המזון הקרוב ביותר. היות ואנו מגיעים עם סוג של רעב, כי הרי כבר תכננו שלא נאכל בעבודה כי בטוח יהיה דוכני מזון באירוע, ותמיד שם האוכל הטעים, זמין ומעורר תיאבון.

דוכני מזון פותרים עבור רבים מאיתנו טרטור מיותר, ואף פותחים בפנינו עולם ומלואו כאשר אנו מטיילים בארצות רחוקות ומתפעלים, טועמים ונפעמים מהמזון המוצג בפנינו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה