שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

חברות קייטרינג - ארוחה טעימה גם למי שלא טרח בערב שבת


רוי חביב
 
 


הפתגם "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת", לא תמיד מתאים לעידן המודרני שבו אנו חיים, לפחות לא בפירוש המילולי שלו...
משפחות ישראליות רבות כבר אינן  מתלבטות איזו ארוחה להכין לחג המתקרב, אלא מתכננות לרכוש ארוחה מוכנה ועליהן רק לבחור חברה אחת מבין כל חברות הקייטרינג בארץ. בישראל פועלות כיום מספר רב של חברות קייטרינג שמתמחות בהכנת אוכל משובח, כאשר התפריט שלהן לערבי חג מורכב בדרך כלל מהמנות המסורתיות שקשורות לחג.
משפחות רבות מתלבטות בשאלה אצל מי לחוג את החג, או את מי להזמין לארוחת החג, ולוקחות בחשבון גם את הזמן שיהיה עליהן לבלות במטבח כדי להכין את הארוחה. לכן, אפשר להבין את ההחלטה של לא מעט משפחות, להזמין ארוחת חג שהוכנה על ידי חברות קייטרינג שמאכליהן לעיתים קרובות אינם נופלים מבישול ביתי טוב.

חברות קייטרינג רבות מתהדרות בכך שהארוחה שהן מציעות היא ברמה של בישול ביתי (או באנגלית Home Made). ואמנם, כמי שלפעמים מעדיפה לקנות אוכל מאשר לבשל, אני יכולה להעיד שאיכות המזון אצל מרביתן הוא לעילא ולעילא.
בשנים האחרונות מעדיפים ישראלים רבים לצאת בחו"ל בתקופות החגים, וחלקם גם שוהה בחו"ל בערב החג עצמו. אבל, עדיין מרבית אזרחי ישראל מעדיפים לבלות בעונת החגים, ובעיקר בערב החג, בחיק המשפחה.

יש משפחות שבוחרות לקיים את ליל הסדר באולם אירועים. בערים רבות אירועים אלה מאורגנים בדרך כלל להפליא. רוב בעלי האולמות מעסיקים חברות קייטרינג ודואגים גם לשאר המרכיבים שיבטיחו אירוע ברמה גבוהה, כמו השכרת תאורה לאירועים שתבטיח שהאולם יהיה מואר כדבעי, והשכרת הגברה שתאפשר לקולות ולמוסיקה להגיע לכל פינות האולם.
ערבי החג משופעים גם באירועים ציבוריים רבים שמתקיימים בבתי הספר או במקומות העבודה. באירועים אלה משחקות חברות הגברה ותאורה לאירועים תפקיד נכבד. אגב, פרט למסיבות סוף שנה, תקופות החגים נחשבות לזמנים היותר עמוסים, שבהן חברות העוסקות בנושא השכרת תאורה לאירועים או הגברה ותאורה לאירועים מתקשות לעמוד בעומס, בגלל הביקוש הרב.
עונת החגים העמוסה ממלאה צורך עמוק ביהדות לציין ולשמור על המסורת, בין אם באמצעות טקסים ציבוריים שמחייבים הגברה ותאורה לאירועים ובין אם מדובר בהופעות במוסדות חינוך שמצריכות השכרת תאורה לאירועים בית-ספריים. ישראלים לא מעטים גם מעדיפים בילוי משפחתי בחיק הטבע, אך בכל מקרה, עונת החגים משרה אוירה חגיגית ומיוחדת וניתן לחוש בה באויר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה