שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

חלביות – גישה נוחה, מרשם להצלחה.


ניב ל
 
 

כבר שנות דור מתמודדים הן מרכולים שכונתיים קטנים והן רשתות שיווק עם הבעיה של חלוקת המרחב: מצד אחד מאפשר מרחבה גדול תנועה נוחה יותר של הקונים, מה שבעקיפין מביא להגדלת הקנייה. (חוסר נוחות וצפיפות גדולה מדיי גורמים ללקוח להיצמד לרשימת הקניות, לקנות וללכת). מצד שני, מרחב בלתי מנוצל פירושו ניצול מופחת של המרחב פירושו הוצאה מיותרת על שכירות עבור מרחב לא מנוצל. חלביות וכן מקררים מסחריים חדישים נותנים מענה הולם. הם מאפשרים לנצל מרחב ביעילות ויחד עם זאת לשמור על מרחב גדול יחסית עבור הקונים.
יתרונות של החלביות המודרניות:
החלביות המודרניות נותנות פתרונות ייחודיים לבעיות שצוינו לעיל:
-ניצול יעיל של המרחב: הן מאפשרות ניצול יעיל יותר של המרחב על ידי כך שניתן למקם מוצרים שונים גם בגובה רב יחסית, אבל עם זאת להעניק גישה נוחה לכל אחד מהמוצרים. המרחב מספיק למקם מגוון רחב של מוצרים, על פי בחירתו והבנתו של הבעלים או מנהל המקום. הכנסת המוצרים למדפים והסידור שלהם נעשים בקלות רבה מאד, תוצאה של העובדה שאין דלתות שצריך לפחות ולסגור כל העת.
-מדפים מודולריים: מקררים מסחריים חדישים כוללים מדפים מודולריים. משמעות העניין היא שניתן לכוון את גובה המדפים בהתאם לסוג המוצרים. בקבוקים גבוהים יאוחסנו במדף המתאים להם ומוצרי חלב יאוחסנו במדפים בגובה המתאים.
-טמפרטורה: חלביות מודרניות שומרות על טמפרטורה אופטימלית לאחסון המוצרים, כפי שדורשים הנחיות משרד הבריאות. שמירה על טמפרטורה אופטימלית מאריכה את חיי המדף של המוצר ומונעת סיכון מיותר של הלקוחות הרוכשים אותו.  דגמים רבים של מקררים או מקפיא שוכב כוללים וילון לסגירה בשעות שהעסק סגור, על מנת לשמור על הטמפרטורה ולהפחית את האנרגיה הנדרשת לקירור בשעות האלה.
-ניקיון: המקררים המסחריים קלים לניקוי יותר מכל סוג אחר של מקררים: הגישה לכל הפינות של המקרר נוחה, וניתן להסיר את המדפים ולנקות אותו בקלות. אמבטיית הנירוסטה בתחתית המקרר היא קלה לניקוי, איננה כוללת בליטות ומגרעות מיותרות וניקוז המים מתוכה יעיל.

מעבר לכל התכונות שצוינו לעיל בנויים המקררים מהסוג שצוין במידות מיוחדות, המאפשרות הצבת מקררים גם בחללים צרים ולהפיק מהם את המרב. יחד עם זאת ניתן לחבר מספר מקררים כדי להגיע לאורך הרצוי. אין ספק כי חלביות מודרניות הן כלי חשוב בהגברת המכירות של מוצרי החלב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה