שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

חנות וירטואלית -הכי טוב שיש


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

 

היתרונות של חנות וירטואלית מתבטאת בעלויות נמוכות יותר. עלות העסקה האלקטרונית היא העלות האפקטיבית בלבד, והיא גם חוסכת את הבעיות הלוגיסטיות.

מבחינה כלכלית, יתרונה של החנות הוירטואלית הוא בכך שהיא לא דורשת מקום פיזי, תשתיות או עיצוב פנים וחוץ. כל מה שחנות וירטואלית צריכה היא רעיון או מוצר, וחנות אינטרנטית מעוצבת. עמוד אינטרנט מעוצב הוא כלכלית הרבה יותר זול מחנות פיזית, וגם אחזקתו יקרה הרבה פחות.

שולי הרווח של מכירות דרך חנות וירטואלית עולים גם הם. כאשר רמת ההוצאות יורדת, עולה הרווח, העסק מקבל יותר שליטה וגמישות והמון חסכון של זמן. עסקאות אלקטרוניות חוסכות עלויות וזמן, שגם הוא שווה כסף רב, וכך שוב, עולה הרווח השולי של החנות הוירטואלית לעומת החנות הפיזית.

יתרון נוסף של החנות הוירטואלית הוא שירות הלקוחות. השירות הניתן ללקוח הוא ישיר, מהיר ומקוון. ללקוח יש אפשרות לפתוח חשבון אישי ולנהל את כל קניותיו דרך חשבון זה באופן ישיר עם החנות, לבדוק ולעקוב אחרי מצב הקניה, המשלוח וכו', ולהעלות כך את רמת שביעות הרצון של הצרכן.

מבחינת הצרכן, יתרון החנות הוירטואלית היא נוחות שאין שני לה. הוא לא צריך לצאת ולכתת רגליו בין חנויות העיר, להשוות מחירים בין חנויות שונות. כל שעליו לעשות הוא לשוטט קצת באתרים השונים ברשת, להשוות מחירים ע"י שימוש במנועי השוואת מחירים שונים, ולהחליט באיזו חנות וירטואלית לבצע את הרכישה.

אין צורך לכוון את עצמך ליום ולשעה בה החנות פתוחה, אין חשש שסוף השבוע מתקרב ואולי לא תספיקו לבצע את הרכישה. יתרונה של החנות הוירטואלית הוא בכך שהיא פתוחה בכל רגע נתון. כל יום וכל שעה. ובסוף הקנייה, אין צורך לסחוב את הקניות והסלים הביתה, אין צורך לעמוד בפקקים בדרך חזרה הביתה.

החסרונות של החנות הוירטואלית והמסחר האלקטרוני נוגעות הרבה בבעיות אבטחה ומערכות נתונים. עבור עסקים מקוונים רבים האבטחה ממשיכה להוות בעיה. לקוחות צריכים להרגיש בטוח על תקינותו של תהליך התשלום לפני שהם מתחייבים לרכישה.ההגנה על מידע ועל שלמות המערכת המטפלת בנתונים מהווה חשש כבד. וירוסי מחשב רבים משתוללים, ווירוסים חדשים מתגלים מדי יום. וירוסים כאלו עשויים לגרום לעיכובים, לבעיות אחסון, וקשיים דומים אחרים. הסכנה של גישה של האקרים משחיתים לקבצים וחשבונות מוסיפה יותר מתח וחשש אצל הצרכנים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה