שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

כל בית ומשרד צריך בר מים- תמי 4 Touch של שטראוס, הזוכה בתחרות מוצר השנה בקטגוריית בר מים


אמנון
 
 
שתייה מרובה של מים- חיונית לבריאותנו

ידוע כי בלי מים- אין חיים. מים הם הצורך הבסיסי ביותר של כל בני האדם. רוב גופנו מורכב, למעשה, ממים, והצורך הראשון שאדם מרגיש כאשר הוא אינו אוכל ואינו שותה הוא דווקא הצמא. המים נחוצים לבריאות כל מערכות הגוף שלנו, ובעידן המודרני ניתן להגיע בקלות למצב של התייבשות המתבטאת בכאב ראש ובחולשה. יש לשתות גם כאשר אנחנו לא מרגישים תחושה של צמא, גם בחורף, וגם בקיץ כאשר אנחנו יושבים רוב היום בחדרים ממוזגים.

מומחים ממליצים לשתות לפחות שש כוסות בכל יום, כלומר ליטר וחצי של מים ביום, גם אם אנו לא חשים צורך בכך, ולחלק את הכמות לאורך כל שעות היום. מעטים מאיתנו עומדים בהמלצה זו, וזה גובה מאיתנו מחיר רב.

לעיתים קרובות מדי, ובעיקר בארץ שלנו, אנו נרתעים משתיית מים רק בגלל איכות המים הירודה וטעמם הרע. בארץ מוסיפים למים כימיקלים שונים כגון כלור על מנת לטהר אותם, ומלבד טעמם של חומרים אלו שניכר מאוד במים שמקורם מהברז, הם גם אינם יפים לבריאות ויכולים לגרום לנזקים מצטברים בגופנו.

 בנוסף, במערכת הובלת המים בישראל התגלו ליקויים רבים בשנים האחרונות, כגון חדירת פסולת ממפעלים ופסולת אדם אל צינורות הובלת המים באזורים שונים ברחבי הארץ כתוצאה מקרבה יתרה של אתרי פסולת לצינורות מים, וכן מתחזוקה לא תקינה של הצינורות. בבדיקות אקראיות של מים לשתיה ברחבי הארץ מתגלים לעיתים קרובות חיידקים, נגיפים וחומרי הדברה אשר יכולים להיות מסוכנים מאוד לבריאותנו.

מים נקיים, אם כן, אינם זמינים בישראל, ורבים מאיתנו אינם שותים מספיק רק בשל העובדה הזו.

הפתרון- בר מים

הפתרון האידאלי למצב בעייתי זה הינו בר מים, שיהיה לידנו לאורך כל שעות היום- הן כשאנחנו במשרד והן בבית. בר מים הוא נגיש מאוד, מגיע במגוון גדלים שיכולים להתאים לכל גודל של חלל, אין הגבלה בכמות המים שהוא יכול לספק, והמים היוצאים ממנו נקיים וטעמם טוב. מחקרים מראים כי כאשר יש בר מים, אנו באמת שותים יותר.

על מנת לדעת איזה בר עלינו לבחור לבית ולמשרד, נוכל להסתמך על תחרות "מוצר השנה"- תחרות בינלאומית שהזכייה בה מעידה על איכות וחדשנות. בר המים תמי 4 טאץ' של חברת שטראוס זכה השנה בתחרות זו. כלומר, המוצר דורג בסקר צרכנים נרחב כטוב ביותר בקטגוריה שלו. המוצר חדשני, יעיל, איכותי ונוח לשימוש. לכן אין צורך להתלבט- המוצר הינו הטוב והאיכותי ביותר מסוגו, ועונה באופן הטוב ביותר על הצורך בבר מים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה