שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

מדפי אחסנה כבדה


ניב ל
 
 

מבין האופציות השונות של מדפים לצורכי אחסון, נראה כי התקנה של מדפי מתכת עבור אחסנה כבדה היא אחת מן האפשרויות המוצלחות ביותר ללא כל עוררין.

 

על ההבדל בין מדפי מתכת מודולרים למדפים אחרים

אין זה סוד כי בתחום של אחסון נראה כי מדפי אחסנה כבדה מודולריים ממתכת נחשבים כיום למדפים היציבים ביותר ובעלי כושר הנשיאה הגדול ביותר למחסנים אשר זקוקים לאחסנה כבדה. מדפים אלה מתוכננים לנשיאת משקלים גבוהים ביותר אשר נעים בין 1000 ק"ג ל – 5000 ק"ג למדף בודד. מדפים מן הסוג הזה כמובן ניתנים לשינוי על פי הצרכים המשתנים של המחסן עם הזמן, מאד קל להרכיב ולפרק אותם, וכמו כן מן הסתם ניתן להניח עליהם גם משטחים שלמים וגם סחורות בצורת נוספות כאלה ואחרות. מדפים מודולרים מנצלים את שטח המחסן במקסימום ותכנון נכון של התקנתם במחסן עשוי להגדיל את שטח האחסנה במקום באחוזים רבים לכל הדעות, וזאת מכיוון שניתן להגיע איתם עד לגובה התקרה של המחסן בצורה בטוחה ונגישה ביותר במידת הצורך.

יתרונות מדפי מתכת על מדפי עץ או פלסטיק

כאשר עושים תכנון של מחסן כל שהוא כזה או אחר, יש להביא בחשבון האם המחסן מאוורר או שלא. יש לציין את העובדה כי שימוש מדפים מעץ במקום סגור ולא מאוורר עלול לגרום לבלאי מהיר שלהם בגלל רגישותם ללחות ולרטיבות, לאבק ולחרקים. חשוב לזכור כי מדפי עץ עלולים להיפגע ממגע עם מים, להינזק מפטריות, עובש וכיוצא באלה. וכאשר מדובר במדפי פלסטיק הם עלולים לשנות את צורתם בגלל טמפרטורות גבוהות אשר יהיו במחסן בימי הקיץ או להיסדק ולהישבר בתכיפות גבוהה יחסית עקב שימוש אינטנסיבי בהם. מדפי מתכת עמידים בכל מזג אוויר ובכל טמפרטורה. הם עמידים בפני לחות או רטיבות וגם מפני חלודה מכיוון שהם מגלוונים וצבועים בצבע דוחה חלודה.

מדפי מתכת מודולרים – הבחירה הנכונה לאחסנה כבדה

מכל האמור ניתן להבין כי בחירה מדפים לאחסנה כבדה היא הבחירה הנכונה ביותר שתוכלו לעשות כיום. כמובן שיש לתכנן את המחסן באופן האופטימלי, אבל שיטת הבנייה המודולרית מאפשרת ניצול של כל מחסן בכל גודל שהוא לשטח אחסון כמה שיותר גדול מבלי שיפגע ביעילות עבודת העמסה והפריקה בתוך המחס


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה