שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

מכונות ברד


אליחי רובין

:)

 
 

כל מי שהיה ילד לא יכול שלא להיזכר בערגה באותם מכונות ברד שתמיד סייעו לנו להרוות את צימאונינו בימי הקיץ הלחים והדביקים. מכונות ברד הם פריט חיוני על מנת לשרוד מסע קניות או שיטוט למטרות אחרות ברחובות. בניגוד לפריטים ומוצרים אחרים שעם השנים עברו מן העולם, מכונות ברד עדיין מהוות חלק אינטגראלי מן הנוף העירני הטיפוסי ברחובות ארצנו. כיום אף נוהגים להשכיר מכונות ברד לאירועים מיוחדים כגון ימי הולדת ומסיבות.

אפילו באירועים של מבוגרים יש ביקוש עבור מכונות ברד שבמשלבות את המתקתקות הקרירה עם טיפה אלכוהול ומסייעות בכך להשתחרר והיכנס לאווירה. העלות של השכרת מכונות ברד איננו גבוה והערך המוסף שהן מביאות עימן לאירוע שעומד על הפרק בהחלט שווה את ההשקעה. הרבה מבוגרים, גם כשהם רק מלווים את ילדיהם ליום הולדת של בו כיתה, לא מוותרים על התענוג של טעימה מן הברד המתוק והמרענן. יש אף כאלו שרוכשים לעצמם מכונת ברד ומעת לעת מפעילים אותה כמין תחביב והשלמת פערים מול משקעי הילדות. ככלות הכל מדובר במשהו מאוד ייחודי שקשה למצוא לו מחליפים גם בעולם של ימינו שמלא במוצרים מכל הסוגים והטעמים.

להשכרת מגוון רחב של מכונות ברד ופופקורן - בקרו באתר "בנק ציודים" - www.bnk.co.il

מכונות ברד להשכרה

יש כיום עסקים שמתמחים בהשכרת מכונות מזון לאירועים ובכלל זה גם מכונות ברד. הטכנולוגיה של אותן מכונות ברד לא השתנתה כמעט במרוצת השנים כך שהטעם והמרקם דומה בדיוק למה שאהבנו בתור ילדים. מכונות ברד מתקדמות הן למעשה אותן המכונות רק עם אופציה לשלב מספר טעמים בעת המזיגה. כלומר, ניתן להפעיל מתקן שמכיל שתיים ואף שלוש מכונות ברד שבעת המזיגה ניתן לקבוע את המינון של כל אחד מן הטעמים. בכל מקרה ניתן גם לשכור מכונות ברד רגילות ואת השילוב לעשות בצורה ידנית.

מכונות ברד מעוצבות

כיום ישנה אפשרות לשכור מכונות ברד מעוצבות. הכוונה לכך שבמקום אותן מכונות ברד רגילות ומאוד לא "מושכות" מבחינה וויזואלית, ניתן לעצב אותן בהתאם לרוח של האירוע. מכונות ברד אמנם מספקות כבר שניים את אותו המוצר אבל על מנת להיות אטרקטיביות יש לערוך להן מתיחת פנים קוסמטית מעת לעת. גם מבחינת בעלי דוכנים שעבורם מכונות ברד זה מקור פרנסה, יש צורך להתאים את המוצר לרוח הזמנים. אמנם הילדים של היום , כמו אלו של פעם עדיין אוהבים את הברד, אבל יש צורך לעצב את אותן מכונות ברד על מנת שהילד יקר בין המוצר לבין אותם גיבורי על שהוא מעריץ ומכיר מהמחשב או מהטלוויזיה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה