שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

מכונות קפה למשרד – צ'ופר לעובדים


אריאל
 
 

מחקרים מוכיחים כי סביבת עבודה נוחה ומתגמלת, חיונית לשביעות רצון העובדים וחיזוק הזיקה שלהם למקום העבודה. עובד טוב הוא נכס לכל חברה. עובדים מוכשרים וטובים העוזבים את מקום העבודה, מביאים עמם הפסדים כספיים. הכשרה עובדים חדשים כרוכה במשאבים גבוהים. מכונות קפה למשרד עונות על צורך מאוד בסיסי של העובד. שתייה חמה נחוצה לרוב האנשים בשעות הבוקר ובשעות הצהריים. בהתאם לכך, מספקים כל המעסיקים עמדות קפה באיכות כזו או אחרת.

עמדת קפה חדשה עם מכונות קפה למשרד, תהיה צ'ופר נהדר בעבור העובדים. אם עד היום נאלצו העובדים להסתפק בקפה ותה פשוטים, המכונה החדשה תגרור אחריה התלהבות של ממש. הכול ימהרו לטעום את הקפה החדש וללמוד אודות הפונקציות הקיימות במכונה החדשה. כאשר מדובר במשרד קטן עם מספר מצומצם של עובדים, ניתן יהיה להסתפק במכונה אחת פשוטה. קבוצות גדולות של עובדים, כבר דורשות מכונות גדולות יותר או מספר מכונות.

איך להקים פינת קפה נוחה במשרד?

הוצאות תחזוקת עמדת הקפה חלות כמעט תמיד על המעסיק. אם תדעו לעצב, לאבזר ולנהל את העמדה כראוי, תוכלו לחסוך בהוצאות. את פינת הקפה במשרד תוכלו לתחזק בטווחים שונים של מחירים. יש באפשרותכם לרכוש קפה זול או קפה יקר ומשובח. ההחלטה באיזה קפה לבחור, מתבססת על מספר העובדים במקום, אופי המקום והתקציב העומד לרשותכם. אל תמהרו להסיק כי העובדים יעדיפו קפה משובח. לעתים, מעדיפים העובדים לצמצם בהוצאות הקפה בכדי לרכוש תה ירוק או עוגיות.

כאשר מקימים פינת קפה יש לבחון את הניגשות של העמדה לעובדים. עמדה רחבה בשטח פתוח תעניק גישה טובה לכמות גדולה של עובדים. עמדות צרות וקטנות יוצרות תורים ארוכים וקפה רותח אשר נשפך על העובדים ועל הרצפה.

מכונות קפה למשרד יש לבחור בראש ובראשונה בהתאם לצורכי העובדים. אם רכשתם מכונת אספרסו חדישה אחר בעבור קבוצה של 100 עובדים, מעטים יצליחו להשתמש בה. המכונה לא תצליח לספק תפוקת עבודה מספקת בעבור הקבוצה כולה. זכרו כי זמן העבודה שלכם ושל העובדים הוא משאב יקר. כדאי לתת עדיפות למכונות קפה מהירות, יעילות וידידותיות למשתמש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה