שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

מתקני טיהור מים


אסף יהלומי
 
 

במשך העשור האחרון אנחנו שומעים בלי הפסקה על התחרות הקשה בין חברות מים מינרליים, הן בשיווק מתקני בר שונים והן בשיווק בקבוקים בודדים או שישיות. הכל כדי להגיע לכיסו של הצרכן ולהיות הראשונים שמצליחים לגרום לו לשלם על המוצר שלהם. לא הרבה, לא מספיק, אנחנו מתעסקים במתקני טיהור מים.

נתחיל בנקודה בסיסית, אין שום דבר רע ב מתקני מים ביתיים , כמו בר מים מינרליים או אחר. אומנם ישנן טענות שחייבות לקבל הסבר, אך איתן או בלעדיהן, מדובר במתקן מאוד חיובי בסך הכל. הוא מספק לנו מים איכותיים, בטמרפטורה נוחה, ולמען האמת גם המחיר לא כל כך גבוה.

אז למה בכל זאת נדבר על מתקני טיהור מים? כי אנחנו לא באמת חייבים לרכוש מתקן מים חדש אלא אנחנו יכולים לטהר את המים שיש לנו, שנחשבים גם כך, ברוב המקרים, מים איכותיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, המים בישראל אינם מסוכנים לשתייה ואף בריאים לנו. ההסבר הוא, למים מסופק פולואר ששומר על השיניים שלנו. הפולואר מגיע למים באמצעות אותם מתקני טיהור מים ציבוריים. ההסבר לכך הוא א', שזה אפשרי, ב', שכך נחסך מהציבור הוצאות מיותרות על טיפולי שיניים.

יתרון נוסף של מתקני טיהור מים הם, שמדובר במתקנים שעוברים בדיקות תקופתיות, רשמיות של משרד לאיכות הסביבה ומכון התקנים. הרעיון שהמים שעוברים צינורות שלנו לא יהיו לא מטוהרים, ושמתקני טיהור מים ביתיים שאנחנו רוכשים בעצמנו, יהיו מקצועיים ויספקו את העבודה.

לשם כך, עלינו לוודא שאנחנו רוכשים אותם במקום מקצועי ולא בעסק שאיננו מתעסק בתחום. מתקני טיהור מים או לחילופין מטהרי מים (מותקנים בין הצנרת לברז), יש לרכוש בחברות שמתעסקות במתקני מים ביתיים או רגילים , לחילופין אפשר גם בחנויות רשמיות של ציוד לבית.

גם שם יש לוודא שמי שמוכר לכם מבין בתחום ויודע להסביר לכם כיצד הוא עובד. במידה ויש לכם בעיה כלשהי עם ההתקנה, אנחנו ממליצים לפנות אל אינסטלטור על מנת שיעזור לכם בכך. איך תדעו שהמים אכן מטוהרים? אתם תמיד מוזמנים להזמין בדיקה מקצועית בתחום


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה