שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

ניקוי ארובות – בטיחות מעל לכל


רוני רון
 
 

 

ניקוי ארובות משמעו לשמור על הבטיחות, כמו גם ניקוי מנדפים. מדובר על שני תהליכים מאוד חשובים ומאוד הכרחיים על מנת שרמת הבטיחות באש תהיה אופטימאלית ככל הניתן. ראשית יש לומר כי התקנת מנדפים וארובות בכל מקום שבו יש בהם צורך היא עניין בסיסי לחלוטין, אך השמירה על ניקיונם היא חשוב מאוד.

 

הרי אנו לא תמיד יודעים מתי תפרוץ שריפה ממקור כזה או אחר, מאין היא תגיע ולאן היא תלך. אנו רק יכולים לדאוג שמערכות ניטור האוויר וכיבוי האש שלנו יעשו את עבודתן נאמנה ועל ידי שמירה וטפול באביזרים הללו ניתן יהיה למנוע שריפות ואף להשתלט עליהן במקרה הצורך. לכל שיטת ניקוי יש את החשיבות שלה במציאות.

 

ניקוי ארובותלטובת פליטה איכותית

העולם התעשייתי יצר מצב שבו יש לא מעט חומרים מזהמים שנמצאים באוויר. חלק מן החומרים הללו מיוצרים על ידי תעשייה וחלק מן החומרי הללו מיוצרים על ידי מסחר וייצור קטן יותר. בכל מקרה אנו מכירים את הארובות כחלק מתהליך פליטת החומרים, אך ניקוי ארובות הוא לא תהליך שאנו מודעים אליו לאורך כל הזמן.

 

ניקוי ארובות בעצם שומר על פתחיהן של הארובות הללו לרווחה. ארובה חייבת להיות נקייה משום שככל שהארובה נסתמת יותר כך פחות ופחות חומרים מזהמים יכולים להיפלט דרכה ואין שום דרך למנוע את כניסת החומרים בחזרה אל המקור שלהם. ניקוי ארובות שכאלה נדרש אחת לתקופה באופן שוטף לטובת מניעה.

 

לנקות גם מנדפים

מנדפים אנו יכולים למצוא בעיקר במטבחים או במפעלים שבהם צריך לנטר את האוויר. אמנם האוויר יוצא בסופו של דבר דרך הארובות, אך מנדפים הם המכשירים ששואבים את האוויר ביחד עם החומרים הבעייתיים ומשאירים את האוויר הנקי. באמצעות ניקוי מנדפים שומרים על פעילות המנדפים באופטימאליות הנדרשת.

 

למה ניקוי מנדפים  חשוב כל כך:

החומרים שנמצאים באוויר כתוצאה מייצור וצריכה של חומרים אחרים יכול להזיק לבני האדם. הרצון הוא לשמור על אוויר נקי ועל איכות חיים גבוהה ככל הניתן. אורח החיים המודרני נתקל תמיד באוויר מזוהם שיש לנטר אותו. מנדפים עושים את העבודה.

 

לנצל את הטכנולוגיה לצרכים הללו

הצרכים של ניטור אוויר ושל מניעת זיהום הוא לא רק אינטרס של אדם אחד או של גוף אחד, משום שהמציאות שנוצרה בשנים האחרונות מציעה לבני האדם פלאי טכנולוגיה אדירים ותעשייה עצומה, אך המחיר הוא לא אחת זיהום אוויר מאוד כבד. לכן צריך לנצל את אותה טכנולוגיה גם להתמודדות עם נזקי הסביבה והמפגע באוויר.

 

הניצול של הטכנולוגיה לטובת איכות החיים חייב להיות אופטימאלי. לא צריך לדעת רק לייצר ולנטר, אלא יש גם צורך מאוד גדול לשמור על הניקיון של התוצרים הללו למען הדורות הבאים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה