שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

פתיחת קונדיטוריה – להגשים חלום מתוק


 
 

כיום פועלים בישראל מאות עסקים המתמחים בתחומי המאפה וביניהם גם קונדיטוריות בסגנונות שונים, החל ממאפיות גורמה קטנות העוסקות בייצור עצמי ועד לרשתות גדולות הנסמכות על ייצור סיטונאי. אם גם אתם חולמים להיכנס אל נעלי הקונדיטור ולהתפרנס מתחביבכם המתוק, כדאי לדעת שבדרך מצפות לכם מספר משוכות מאתגרות, אך בעזרת התנהלות נכונה וכוח רצון ניתן לעוברן בהצלחה.

 

מימון הקמת העסק

פתיחת קונדיטוריה מקצועית היא פרויקט רציני, וישנן מספר הוצאות העשויות להקשות על כל אדם שהממון אינו מצוי בכיסו. יחד עם זאת, ניתן לפנות אל מספר גופים לצורך קבלת מימון לעסק:

·הלוואה מהבנק - זוהי הדרך השכיחה ביותר לקבלת הלוואות עסקיות, אך חשוב לדעת כי הבנקים אינם ששים להעניק הלוואות לעסקים בתחילת דרכם, וזאת בשל הסיכון הגבוה מבחינתם.

·קרן סיוע – משרד התעשייה והמסחר מפעיל מספר קרנות אשר מטרתן לתמוך בעסקים באמצעות הלוואות הניתנות בתנאים נוחים במיוחד.

·הלוואות בערבות מדינה – מדינת ישראל מעמידה לרשות עסקים קטנים ובינוניים קרן ייעודית, המאפשרת לקיחת הלוואה מבנקים מסחריים כשאת מרבית סכום הערבות מעמידה המדינה.

 

התמחות מקצועית

בישראל פועלים כיום מגוון מוסדות לימוד המציעים קורסי קונדיטוריה ברמות ידע ובסגנונות משתנים. במהלך השיעורים נחשף התלמיד להיבטיו הרבים של המקצוע, ורוכש ידע מקצועי בשיטות הייצור ותהליכי האפייה, לצד התמחות בסוגי מוצרים כגון הכנת שוקולדים, ואפלים בלגיים, או המאפה הצרפתי למיניו. בנוסף לכך, חלק מהמוסדות מציעים קורסי יזמות המיועדים לאנשים שמעוניינים לפתוח קונדיטוריה עצמאית.

 

ללמוד לנהל את העסק

ייתכן שהינכם באמת ובתמים אמני אפייה מדופלמים, אך גם הקונדיטור הטוב ביותר ייכשל אם לא יידע להתנהל נכון מבחינה פיננסית. על מנת ללמוד את הנושא ניתן להצטרף אל קורסים עסקיים המתמקדים בתחום הקונדיטוריות ובתי המאפה, והכוללים בין היתר הרצאות, התנסות מעשית וליווי אישי קרוב. על הנושאים שנלמדים בקורסים נמנים ניתוחי כדאיות, כתיבת תוכנית עסקית ויישומה, בחירת ציוד מתאים למטבח, היבטים תברואתיים ומשפטיים של פתיחת קונדיטוריה, ועוד רבים אחרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה