שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

ציוד למסעדות ומטבחים


ניב ל
 
 

פתיחת מסעדה – חלום ישן וטוב

פתיחת עסק מזון נחשבת לאחד מן החלומות היותר נפוצים בימינו ללא כל צל של ספק. רבים חולמים על פתיחת בית קפה או מסעדה אשר מן הסתם יוכלו לנהל בעצמם, אשר יהיה רק שלהם וכך יוכלו להשתעשע בעיצוב המקום על פי דמיונם הפרוע, להגיש את המזון האהוב עליהם, אליו הם מתחברים הכי טוב, וכמו כן להתפרנס בכבוד וכפי הראוי, כאשר הם אינם חייבים להעניק דין וחשבון לאף אחד – בוס או מנהל כזה או אחר.

ציוד למסעדות שעושה את כל ההבדל

על אף כל הדברים המדהימים שנאמרו לעיל, הרי שאין מדובר כלל במשימה פשוטה. שמירת אורך חייה של מסעדה הינה משימה שאינה פשוטה בשוק הרווי בו אנו חיים כיום. עובדה ידועה היא, כי מסעדות בישראל (ובפרט באזור מרכז הארץ) מתקשות להחזיק מעמד במשך זמן ארוך יותר משנתיים ימים. ציוד למטבחים איכותי הינו אחד הפרמטרים היותר חשובים עבור אלו המעוניינים לפתוח מסעדה.

אין לשכוח חשיבותו של ציוד למטבחים

כל אלו אשר מתעניינים בעסקי המסעדנות יודעים כי לכל מוצר או פריט קיימים סגנונות עיצוב רבים מספור כמובן, וכמו כן פונקציות ייחודיות רבות, וכדוגמא – מקררי דלפק, תנורי עץ, מכונות שתייה, קוצצי ירקות, מכונות ברד ועוד. חשוב מאוד, לפיכך, לגבש את התפריט הכללי אשר יוגש במסעדה שלכם. אין טעם ברכישה של ציוד למסעדות, אשר חלילה לא יתאים לצרכי הטיגון, האפייה והבישול של המנות העתידיות אשר תגישו ללקוחותיכם הרעבים. חבל על הכסף והמקום שתבזבזו כך סתם. רכשו ציוד למטבחים אשר יתאים לסוגי המנות שתגישו. אם אינכם מתכוונים להכין טוסטים, הרי שאין צורך ברכישה של טוסטרים, לא משנה באיזה גודל.

בחירת ציוד מתאים למסעדה בה מדובר

בעת בחירת ציוד למטבחים, ראוי לבצע את השיקול הראשוני והחשוב ביותר: עד כמה תורם הציוד לעבודה יעילה במסעדה. לדוגמא, בבחירת ציוד למסעדות, למשל – עמדות טיגון, כיריים, מקררים לדוגמא מקרר חלביה, ומקפיאים, יש לוודא כי עמדות אלו יהיו מעוצבות לתפארות, באופן הארגונומי ביותר האפשרי שיאפשר לשפים ולטבחים לעבוד בנוחות, במהירות וביעילות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה