שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

קולינריה גבוהה ברמת גן- בחסות פסגת דן


פסגת דן

סיגל שמו

פסגת דן

https://twitter.com/TsotHBLXZvlek8p

 
 

למרות הרמות הגבה משכנתה ממערב, רמת גן היא עיר ענקית. על אף הקרבה הגיאוגרפית, תל אביב ורמת גן מרגישות כמו הפכים מוחלטים. הראשונה - עיר אגוצנטרית שלא נחה לרגע ומתחדשת כל הזמן. השנייה - מקום מיושב, משפחתי, שכונתי באופיו, שאזורים מסוימים בה מרגישים כאילו הזמן קפא מלכת

לא רק בניינים מפוארים כמו פסגת דן יש בעיר הזו. היא משתרעת בין תל אביב, גבעתיים, בני ברק וקריית אונו. כיאה לעיר כזו גדולה, גם בה מסתתרים אוצרות קולינריים של ממש, חלקם סודיים וחלקם כה מפורסמים וותיקים שהביקור בהם זורק אחורה במכונת זמן, ולוקח את הסועד למקום טוב ומנחם של פעם.  באופן התואם את אופיין, גם המצב הקולינרי של הערים בהתאם: בתל אביב קופצים כל הזמן עוד מסעדות ובתי אוכל למיניהם שהתחושה היא שחייבים לנסות אותם, ואילו ברמת גן מסתפקים התושבים ועוברי האורח ומצאי המסעדות הוותיק, עם הופעתן המבוקרת מאוד של מקומות חדשים. כמו שקורה ברחוב ארלוזורוב בעיר, וברחוב הרצל, וגם לא רחוק מפסגת דן על ציר ז'בוטינסקי. .

אז נכון, מספר מסעדות השף כאן הוא אפסי, אבל כל רמתגני יודע שיש פה בעיר מוסדות אוכל קטנים ועצמאיים אפשר להבין שרמת גן, היא כמובן לא תל אביב - וזה ממש ממש בסדר שהיא לא. היא ייחודית וטוב שכך. ואף על פי כן היא לא מפסיקה להתחדש, בפרויקטים של בנייה מעניינים כגון פסגת דן, וזו עיר שיודעת כמו כן גם לשמור על הישן והצנוע ומנגד לייצר עוד ועוד סיבות להגיע לכאן ואפילו להקדיש חצי יום לליקוט מטעמים לא יאומנו וזלילות פחות שגרתיות. אז מכיוון שלא כל העולם תל אביב, ומכיוון שאנשים נתקפים ברעב למשהו איכותי בכל מיני מקומות , תנו לעצמכם את הזמן והפינוק ללמוד קצת על רמת גן והסצנה הקולינרית המאוד ייחודית המתפתחת בה. איזו עיר!

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה