שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2496
מאמרים: 7536
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

קייטרינג במרכז זולל או יקר


הגורו

קייטרינג גורו מדריך קייטרינג בישראל

 
 

 

התחרות הגדולה הקיימת גורמת להרבה חברות קייטרינג במרכז להוזיל עלויות בצורה משמעותית, אך יש גם חברות אשר ישארו במחירים שלהם אשר רבים יגידו שהם יקרים, אך בעלי החברות אינם רוצים לפגוע במוניטין שלהם על ידי שימוש בחומרי גלם לא איכותיים, או ברמת השירות אותו הם מספקים לקהל היעד שלהם.

נכון לא כל החברות קייטרינג מתמודדות על אותו קהל יעד יש חברות המספקות שירותי קייטרינג במרכז אשר יוכלו להתאים תפריט לכל תקציב, ולכל סוג אירוע, ויש חברות אשר לא מספקות שירות לכל סוג דרישה או תקציב.

אז מה ההבדלים בין החברות

רבים מרימים גבה ושואלים למה אצל חברה מסויימת מחיר מנה עומד על 70 ש"ח ואצל חברה אחרת תפריט שנראה דומה אולי שמות שונים אבל בהחלט חומרי גלם זהים מתחיל ב 280 ש"ח.

ובכן ההבדלים בין החברות יכולים להיות מורכבים ממספר גורמים אשר חלקם ניתנים להערכה ממשית בכסף וחלקם זו הערכה אישית של בעלי החברה.

מוניטין - פרמטר זה נקבע על ידי חברת הקייטרינג מי השף שעומד מאחורי החברה, רמת המוניטין שלו. כאן לא ניתן להגיד מוצדק לא מוצדק כמו בכל תחום בעלי מקצוע טובים ומוכרים שכרם יקר.

תעודות -   חברת קייטרינג אשר מחזיקה בתעודות כשרות ברמות גבוהות גלאט הרב רובין, או בד"ץ העדה החרדית, תעודת יצרן, תו תקן ISO, עלות הכשרת והעמדת המטבחים לתעודות הנ"ל גבוהה מאוד, אך היא מבטיחה שקט תעשייתי לכל מי שדורש את האישורים הנ"ל.

חומרי גלם - מי לא עמד בסיטואציה בקצבייה בסופר שנשאל את השאלה איזה נתח בשר הוא מעדיף קפוא, טרי, מיושן, וכמובן גם המחירים בהתאם. 
ישנן חברות קייטרינג אשר לא מתפשרות על איכות חומרי הגלם ולשם הדוגמא הן משתמשות אך ורק בפסטה טרייה או ייצור עצמי, נתחי בשר איכותיים וכד'. עלות חומרי גלם מסויימים גבוהה מאוד וזה בהחלט ב לידי ביטוי במחיר המנה.

רמת שרות - אחד הגורמים החשובים באירוע, יש חברות קייטרינג אשר עובדים עם צוות קבוע וותיק, צוות מיומן אשר כבר עבר מאות אירועים במדי החברת קייטרינג המדוברת, ויש חברות אשר לכל אירוע פונים לחברת כח אדם המספקת להם צוות מלצרים ביום האירוע בזול. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה