שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

קייטרינג חלבי בהסתגלות לאירוע


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

 

אתם עומדים לפני אירוע. זה  לא קייטרינג לחתונה , ולא בר מצווה, ולא אף אירוע מהסדרה הזו של האירועים שצריך לעבור על פי כללי החיים המוכתבים מראש. זה לא שלב א' או ב'. סתם החלטתם שהגיע הזמן לחגוג עם חברים את היותם החברים כבר כל כך הרבה שנים. וכאן טמונה הבעיה... השנים. אתם כבר לא ילדים, הם מכירים את כל הטריקים שלכם במטבח, ולכם כבר אין כוח או חשק לבצע את הטריקים האלו. אז לשם כך צריך למצוא את הקייטרינג הכי נכון לכם.

וגם כאן יש בעיה. כבר כל כך הרבה שנים עם אותם חברים, והטעמים כל הזמן מתחלפים. יש עונות, יש אופנות, ומתוך כל אלו צריך לבחור רק קייטרינג אחד... ויש כל כך הרבה סוגים, ויש כל כך הרבה אפשרויות, ולכל קייטרינג יש מבחר כל כך גדול של מנות וטעמים. אז איך באמת מתאימים את סוג הקייטרינג לאירוע?

והרי לא מדובר רק ובאירוע הזה. כל אירוע הוא כזה מן אירוע, שצריך לבדוק את כל הפרמטרים, לבחון את כל האפשרויות, וללמוד את כל הנתונים. רק כך אפשר יהיה לעשות את הבחירה המוצלחת ביותר והמתאימה ביותר, ולהתאים באופן המושלם ביותר את סוג קייטרינג חלבי  לאירוע שלכם.

אז הכינו לעצמכם רשימה ופעלו כל הדרך על פיה. התחילו באירוע עצמו:

·         מהו אותו אירוע אותו אתם מתכננים? האם מדובר באירוע חייכם? לשם מה האירוע (חוגגים, משיקים, מתגבשים)?

·         האם זו התכנסות קטנה? כמה מוזמנים מתוכננים להגיע?

·         באיזה מקום (בית, אולם/גן אירועים, חדר הרצאות, בשטח)?

·         מי המוזמנים? האם ניתן להגדיר את אופיים (עובדי חברה, בני משפחה, ילדים)?

בדקו אם יש עוד נושאים שחשוב לכם לבדוק לפני שתחליטו על סוג קייטרינג חלבי לאירוע שלכם, והוסיפו אותו לרשימה. כשיש בידכם את הרשימה המלאה, זה הזמן לצאת ולבחון את השוק. רק אחרי שתיקחו החלטה תוכלו לצאת ולבחון את הטעמים והמחירים, ההגשה והיחס, ותשקללו את כל אלה כדי לדעת איזהו ספק הקייטרינג המתאים ביותר עבורכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה