שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

קייטרינג חלבי המטבח הבלקני


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

קייטרינג חלבי 

המטבח הבלקני הוא מטבח דרום-מזרח אירופאי טיפוסי. זהו למעשה מטבח סלבי, עם השפעות של המטבח הטורקי, המטבח היווני והמטבח המזרח תיכוני. מטבח זה מושפע גם במידה מועטה אמנם מהמטבח האיטלקי ומהמטבח ההונגרי. האקלים החם באופן יחסי והתנאים הגאוגרפים המתאימים מעניקים תנאי גידול מצוינים למגוון ירקות, תבלינים ופירות.

מכיוון והמטבח הבלקני עושה שימוש רב גם במגוון גדול של מוצרי חלב, קיימים ספקי קייטרינג חלבי אשר נלהבים לאמץ את המטבח הזה. מטבח זה הוא מטבח עשיר בירקות, ובמגוון סלטים עשירים המתאימים לכל אחת מהארוחות.

מאפיין נוסף ייחודי למטבח זה ואשר מועיל מאוד כאשר מדובר ב"תרגומו" ושימוש בו כתבנית של קייטרינג חלבי, הוא המגוון הרב של מרקים קרים וחמים. דוגמה של מרק קר הוא הטראטור

למרות שלכאורה האוכל הבלקני פשוט ביסודו הוא עושה שימוש בחומרי גלם שזמינים לנו כאן. לכן קייטרינג חלבי שיבחר להגיש את מטעמי המטבח הבלקני יבחר למעשה בחוויה כלל חושית: אוכל צבעוני, ארומטי עם הרבה גבינות עזות טעם, מדיף ניחוחות של עשבי תיבול טריים ומלא בטעמים. כמו בכל מדינות הבלקן, בהן יש שימוש נרחב במוצרי חלב כשהחשוב בהם הוא היוגורט, אך גם גבינות רבות. גבינות אהובות נוספות המגיעות מאזור הבלקן הן הקשקבל, גבינות הצאן ובמיוחד הפטה והגבינה הבולגרית. קייטרינג חלבי ישראלי ישתמש כמעט תמיד בגבינות טריות ישראליות שלא נופלות באיכותן מהגבינות הבלקניות. כפי שאוכלוסיית הבלקן הכפרית התמחתה בייצור עצמי של הגבינות במשקים החקלאיים, כך קייטרינג חלבי ישתמש בגבינות בוטיק ישראליות המיוצרות במשקים פרטיים באופן דומה.

הגבינות הבולטות בשימוש קייטרינג חלבי בלקני תהיינה לכן גבינות צאן, פטה כבשים או עיזים, וכן הגבינות הבולגרית והקשקבל בעלות הטעם המודגש וארומה החזקה והייחודית. שילוב הגבינות עם חומרי גלם מובהקים אחרים של האזור, כגון חציל, קלוי או מטוגן, תרד, עשבי תיבול שונים ויוגורט, מאפשרים יצירה של מתכונים רבים ומיוחדים לפי מיטב מסורת המטבח הבלקני על ידי קייטרינג חלבי בלקני באופיו.

כל הגבינות המופלאות הללו משמשות קייטרינג לשבת חתן בלקני בסלטים, במאפים מיוחדים, ובתבשילים, וכן ברטבים למנות עיקריות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה