שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

קייטרינג חלבי התמחות במטבח ייחודי


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

קייטרינג חלבי 

כיום השוק הולך ומוצף בספקי קייטרינג רבים כל כך, ולכן התחרות הולכת ונעשית קשה יותר ויותר. לכן עוד ועוד ספקים מחפשים את הנישה הייחודית להם אשר התמחות בה תספק להם קהל אוהד ותשמר להם מקום של כבוד ותהילה ולכן גם יופץ שמם ושמעם בקהלם ויוכלו להבטיח לעצמם תעסוקה לאירועים ולשנים רבות.

קייטרינג חלבי היא נישה כזו, אך גם בתוכה יש נטייה להתעמק וליצור תתי התמחויות ואף להגדיל לעשות ולהתעמק אף למעלה מזה. לדוגמה, כאשר קייטרינג חלבי בוחר לאמץ את סגנונות המטבח הצרפתי למשל, הוא יכול לבחור לשלב בין מנות המטבחים הפזורים ברחבי צרפת על פי האזורים הרבים של הארץ הגדולה והמופלאה, על כל טעמיה וריחותיה, או להתעמק באזור אחד ולהגיש מנות האופייניות לאותו אזור, עם יינות אופייניים לאזור וקינוחים מתוקים הנהוגים שם, כל זאת על פי המצוי והגדל באזורים הללו.

כך כמובן כל קייטרינג לשבת חתן המתמחה בכל מטבח אחר. קייטרינג חלבי שבחר להתמחות במטבחים האירופאים לוקח על עצמו במודע להיצמד לטעמים הטבעיים של אזורי הגידול הללו. ואלו כוללים גם את גידולי השדה, כלומר ירקות ופירות, צמחי תבלין וכו', וגם תוצרת החלב טעמיה שונים בהתאם לתזונת הצאן והבקר. בנוסף, גם היינות שונים מאוד בטעמם באזורים השונים של חבלי הארץ השונים ולכן כאשר קייטרינג חלבי בוחר להתמקד בטעמים ייחודיים לאזורים מסוימים הוא מאמץ את כל אותם טעמים, משלב המנות הראשונות ועד המנות האחרונות והיינות, אופן הכנת הקפה והקינוחים.

עם זאת, אף קייטרינג חלבי לא יסתכן ולא יאפשר לאורחיו גם את האפשרויות הביתיות, כמו קפה מקומי, עשוי כמו שאוהבים לשתות אותו פה, וכמה מתוקים מוכרים, ואפילו כמה מנות עממיות לילדים... כי מי יודע מה יקרה אם הם יאלצו לאכול פטריות כמהין ברוטב יין לבן?

אבל המנות העיקריות תמיד תהיינה אלה אשר קייטרינג חלבי מתמקצע יחשיב כמנות הדגל, ובהן ישקיע את מלוא מרצו וכוחו. אלו תהיינה המנות אשר באמצעותן ישווק את עצמו ויקדם את מכירותיו ולכן אלה המנות אותן תמיד כדאי לטעום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה