שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

קייטרינג חלבי והתאמתו לאירוע הקטן


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

 

אירועים קטנים דורשים הערכות שונה לחלוטין מההערכות הנדרשת לאירועים גדולים. גם התפריטים שונים במהותם וצריכים להיות מותאמים לכמות המוזמנים ולגודל המקום וגם הציוד הנדרש צריך בדרך כלל להיות אחר. אירועים קטנים לעתים נערכים במקומות בהם אין תשתית נוחה ויש להיערך אליהם ולהיות מוכנים לעבור אותם גם אם אין במקום חשמל או מים. הקייטרינג המיועד לאירועים קטנים ערוך ומתוכנן כך שיש לו את הפתרונות לכך, והוא מחזיק ציוד גריל ומפעיל מיוחד לכך, טבחים שיכולים לעבוד בשטח, וציוד שטח כגון אוהל, גנרטור, אפילו  D.J ומקום לאירוע. גם אירועים קטנים הנערכים בבית או במקום עבודה שם כן יש את התשתיות הנדרשות, דורשים הערכות אחרת של הקייטרינג, מכיוון ואז האירוע הוא קטן גם בגודל הפיזי של אזור האירוח ואין אפשרות להקצות מקום למטבח ובישולים. באירועים קטנים כאלו, קייטרינג חלבי יידרש להציע פתרונות של הגשה אחרת, הכנה מראש, או כל פתרון יצירתי אחר.

בנוסף, קייטרינג לחתונה המציע פתרונות לאירועים קטנים מציע מגוון תפריטים המותאמים במיוחד לאירועים קטנים, כגון טאפאס בר, גריל, גריל קוקטייל, אירועי דוכנים המציעים מגוון רחב של דוכנים מהם אפשר לבחור חלק או את כולם. דוכנים יכולים לכלול דוכני פוקצ'ות, טורטיות, פיצות, מתקן מיני שווארמה, אסאדו, דוכני בראנץ' או ארוחות בוקר, ארוחה ערבית ועוד.דוכנים נפרדים הם דוכני השתייה החריפה, השתייה החמה והשתייה הקלה וכן הדוכנים הרבים עם מגוון האינסוף של הקינוחים והמתוקים.

קיימים כמובן סוגים שונים של ספקי קייטרינג חלבי הנותנים שירותים לאירועים קטנים, ויש כאלה המתמחים דווקא בתחום זה. קיימים ספקי קייטרינג חלבי המספקים מנות גורמה לאירועים קטנים, דווקא בגלל שאלו אירועים קטנים וקל יותר ליצור מספר קטן יותר של מנות מושקעות, גם חזותית, מאשר מספר גדול של מנות.

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים  צריך תמיד גם להיות מוכן להפתעות. כאשר נמצאים בשטח אי אפשר לדעת לאיזה הפתעות לצפות. לכן עדיף להיות מוכנים עם מגשים נוספים או עם כמויות מוצרי גלם נוספים במקרה שמתכוונים לבשל בחוץ, ולהימנע מהפתעות של הרגע האחרון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה