שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

קייטרינג חלבי -הגשה של מגשי אירוח


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

 

לאחרונה מתאפיינים אירועים רבים באופנת אירוח חדשה המתאימה לכל סוג אירוע, בכל גודל ובכל מקום, בפנים או בחוץ, החל באירועים עסקיים, דרך ימי הולדת ומסיבות חברים, ועד בריתות או השקות מוצרים, ואפילו לישיבות וכנסים. המדובר באופנת מגשי האירוח של קייטרינג חלבי מגשי אירוח מקלים באופן מרשים את ההכנות לכל אירוע, קטן או גדול.

מגשי האירוח  של חברת קייטרינג חלבי הם מגשי כיבוד קל המוגשים על מגשים ידידותיים לסביבה, שהם אסתטיים ואין צורך להחליפם לצורך הגשת הכיבוד, אך ניתן להשליכם לאחר השימוש. המגשים מאופיינים בעיצובים שונים ומגוונים הן בסוגי האוכל והן בעיצובי המגשים ועיצובי האוכל שעל המגשים. גודלם של המגשים, צבעיהם ועיצובם, מעל ומתחת, מותאם לכל סוג אירוע, ויכול לשנות את מראה האירוח ואת אופיו מקצה לקצה. סוג האוכל בשילוב עם הצבעים, הצורות, ומשחקי ההגשה יכולים לשמש משחק מרכזי בהפקת האירוע.

על מגשי האירוח של קייטרינג חלבי מוגש אוכל טרי ומגוון, על פי בחירתך, שנארז במיוחד עבורך על פי הזמנה שנעשית מראש. ההכנה והאריזה מתבצעות שתיהן בזמן הקרוב ביותר למשלוח, כדי לשמור על רמת טריות גבוהה. בחירת האוכל נעשית מתוך מגוון רחב של אפשרויות וסוגי מזון קיימים. את האוכל על המגש עורכים באופן  כזה שלאורחים לא יהיה צורך להשתמש בסכו"ם והם יוכלו לאחוז בו ביד, ולהכניסו ישר לפה. האוכל הוכן ונחתך בגודל כזה המאפשר זאת, על מנת לאפשר לאורחים חופש תנועה, לא לקבע אותם למקומות ישיבה ולאפשר להם לעמוד, לשוחח, לעבור ממקום למקום ומשיחה אחת לאחרת, לפגוש יותר אנשים ולנהל יותר שיחות עם יותר אורחים במהלך כל האירוע.

בנוסף, מכיוון והמגשים בדרך כלל גם שונים זה מזה וכוללים מאכלים שונים, מתאפשר לכל אחד מהאורחים לטעום ממגוון רחב יותר של מאכלים וליהנות משפע טעמים.

המגשים של קייטרינג חלבי  מוכנים למנות ראשונות, כריכונים, פירות או קינוחים, כל אופציה אפשרית – קיימת. צריך רק לבחור.

ובסוף האירוע, כשכולם הלכו, וכל שתרצו זה לחלוץ נעליים ולשבת לשאוף את השקט, אין צורך להתחיל לנקות ולסדר. האריזות הידידותיות לסביבה, שהיו כה קלות לפתיחה, עכשיו ניתנות לזריקה ללא כל חשש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה