שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אוכל כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אוכל כללי
 

שף פרטי – השגת יתרון תחרותי


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

ענף המזון ידוע מאופיין בתחרות רבה של יצרנים ומשווקים לצד השקות רבות של מוצרים ושירותים שיקנו את היתרון היחסי המבוקש. השגת יתרון זה, היא לשם הגדלת נתח השוק , גידול במכירות ובעיקר שמירה על התודעה בקרב ציבור הלקוחות הקיימים והצרכנים שברצונם לשלב כחלק ממעגל הלקוחות.

אחת הדרכים להשגת יתרון יחסי הוא על ידי העסקת שף פרטי מקצועי אשר מזוהה עם מוצרי החברה. חברות דואגות לאמץ לחיקן שפים שיהפכו ל"שף הבית" המזוהה עם הערכים של החברה ושירותיה. השימוש בשף פרטי העומד בראש סדרת מוצרים, מקנה לחברה יתרון יחסי שבו, מוצריה מיוצרים על ידי איש מקצוע שנתפס כמומחה בתחומו. בחירת שף תלויה במוניטין המקצועי שרכש לצד תכונותיו האישיות.

חברות רבות משיקות מוצרים בדמות השף המקצועי לשם יצירת הזדהות עם המוצרים ולשם העמקת הזהות המותגית מול שאר המוצרים והמותגים הקיימים בענף. בחירה בשף פרטי היא דרך אסטרטגית של חברות  להוכיח חדשנות, יצירתיות ומתן מענה לצרכים משתנים.

בעזרת השף הפרטי שומרות החברות על קשר ישיר עם ציבור לקוחותיהם. לשף ניתנת אפשרות ביטוי בכל אמצעי התקשורת בהם מפרסמת החברה. באתר האינטרנט ניתן למצוא מתכונים והמלצות של השף, כמו כן ניתנת לשף האפשרות לספר לציבור הלקוחות איך הגיע למתכון מסוים, איך אפשר לבשל את המתכונים עם מרכיבים אחרים. באילו טכניקות בישול להשתמש שיתרמו להצלחת המתכון ועוד.

בעזרת העסקת שף, חברות יכולות לתקן תדמית ולגבש אסטרטגיה חדשה. לדוגמא: ייצור מוצרים ידידותיים לסביבה, מאכלים שתורמים לתזונה בריאה ולאורח חיים בריא. השף עומד במרכז העשייה, סביבו  מתנהל תהליך יצור חדש המעיד על חדשנות, דינאמיות וניהול משוב בלתי-פוסק עם הסביבה.

לסיום, חברות רבות הבינו את הפוטנציאל העסקי הטמון בהעסקת שף פרטי כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של החברה. בחירה בשף כשמוביל אסטרטגיה היא החלטה שמלווה ביחס שווה של סיכוי-סיכון. האסטרטגיה יכולה להצליח ובאותה מידה אף להיכשל. הצלחת האסטרטגיה תלויה בשיתוף הפעולה ההדדי בין הצדדים, בעיתוי של מסע הפרסום וכמובן באיכות המוצרים ובתועלות החדשות שהן מקנות ביחס למתחרים.

 

מידע נוסף לגבי שירותיו של השף הפרטי, כגון: שף עד הבית, סדנאות בישול, ועוד מגוון רחב של שירותים ניתן למצוא בקישור המצורף!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה