שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> אלכוהול
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אלכוהול
 
טוב לי עם טובי 60! כולנו אוהבים לשתות, וכולנו עושים זאת בהזדמנויות שונות, לפעמים זה נעשה עם עצמנו ולפעמים ביחד עם חברים. חשוב לדעת איך לשתות נכון כדי להפיק את ההנאה המרובה מן השתיה וללא תופעות לוואי נלווים. כמו כן יש להקפיד על אלכוהול איכותי בלבד כמו טובי 60 כדי לחוות את האפקט המהמם. הרגלי שתיה - איך שותים בעקרון אנו מבחינים בשני דגמים של שתיה: השתיה הבלעדית, בה אדם שותה באופן עצמאי, לוגם לבד כוסית של משקה אלכוהולי. במקרה כזה הוא יכול להגיע לשתיה של כמות גדולה בבת אחת בלי שמישהו ישים לב איך הוא גולש... השתיה נעשית במהירות וההשפעה של האלכוהול על הגוף הנה מיידית. במקרה של מסיבת חברים זה כבר נעשה אחרת. המסיבה הארוכה מאפשרת שתיה איטית יותר והיא מוגשת בצ'ייסטרים שזה אומר כמות קטנה יותר של משקה. מצד שני המסיבה הממושכת גורמת לשתיה נוספת עוד ועוד עד בלי די. 
המשך קריאה
אם אתם מתחתנים בקרוב או חוגגים כל סוג אירוע, המאמר הבא מוקדש לכם! כאן תגלו כיצד ניתן לחסוך בעלויות קניית אלכוהול לכל סוג אירוע, איך מחשבים את כמות האלכוהול ואילו סוגים כדאי לכם להזמין.
המשך קריאה
שואפים שרחבת הריקודים תהיה מלאה באורחים כל הלילה? רוצים שלכולם יהיה שמח? התשובה הינה אלכוהול, אין ספק ואין טעם להתווכח. בכל אירוע שהוא האלכוהול עושה את שלו, גורם לאנשים להיות מלאים באדרנלין, למלמל את המילים של השיר, לקפוץ ולחייך. 
המשך קריאה
עולם היין הינו מגוון, מלא טעמים, ניחוחות ותרבות שלמה סביב יין, ענבים ושילובים אפשריים. על מנת לשמור היטב על בקבוקי היין, ותכולתם, חשוב לאחסן אותם בתנאים הולמים.
המשך קריאה
אנשים אוהבים לשתות יין. יין הוא משקה אהוב מאוד, יוקרתי ורב שנים. במשך אלפי שנים נוהגים לשתות יין, באירועים שונים, חגיגות, סעודות וגם אירועים הכוללים עצב. 
המשך קריאה
אין ספק כי כבר שנים רבות יין תופס מקום חשוב מאוד בתרבות של בני האדם, וככל שחולפות השנים, השיטות שלנו והחומרים שבהם אנחנו משתמשים להכנת יין, הם מתוחכמים יותר. 
המשך קריאה
בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות גדולה מאוד הן מבחינה קולינרית והן מבחינה של יין, כי אנשים רבים במדינת ישראל הבינו כי גם אוכל וגם יין הוא תחום שיש לעסוק בו ברצינות. 
המשך קריאה
כבר שנים רבות מאוד יין תופס נפח חשוב מהחיים שלנו, וככל שחולף הזמן, המשמעות והמקום של יין בחיינו רק הולכים וגדלים. 
המשך קריאה
משקאות חריפים הם משקאות משכרים המכילים אלכוהול.  האלכוהול שנמצא במשקה חריף כמו יין אדום, יין לבן, יין מחוזק, יינות מבעבעים, בירה לבנה, טקילה,  קוקטיילים  למיניהם וויסקי, ברנדי, וודקה מסוגים שונים וכ''ד גורם לעליה במצב הרוח,  ויוצר הרגשה של רצון לשמוח. לכן משקאות חריפים הם תוספת חובה בימינו בכל מסיבה.
המשך קריאה
כידוע היום שירותי הבר האקטיבי אלכוהולי הינם נתון מאוד מרכזי ובולט באירוע בנוסף לאולם, לעיצוב, לקייטרינג ולדי ג'יי .אחד החוויות העיקריות והצבעוניות באירועים זה הבר - שיגרום לאורחים לזכור את האירוע שלכם
המשך קריאה
1-10 מתוך 12 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה