שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> המלצות למסעדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
המלצות למסעדות
 

ארוחות צהריים ברמה גבוהה לעובדים


אמיר
 
 
ארוחות צהריים לעובדים – התנאים הכי טובים

כל מקום עבודה עושה מאמצים ניכרים, על מנת להבטיח לעובדים שלו את התנאים הטובים ביותר. ככל שהתנאים הללו הם אטרקטיביים יותר, כך הם מצליחים למשוך אליהם יותר מועמדים איכותיים מכלל השוק והם מעלים את התפוקה שלהם במסגרת העבודה. מקום העבודה יכול לבחור במגוון דרכים הקשורים לסביבת העבודה של העובדים שלו. אף על פי כן, ישנם תנאים שהינם תנאי בסיס- ארוחות צהריים לעובדים, למשל, הן לא מותרות- ביום עבודה ארוך, חשוב לאכול בצורה מאוזנת ורחבה, על מנת לשמור על הבריאות של העובדים. חשוב לציין, שלא קיימת חובה חוקית של המעסיק לממן ארוחות לעובדים.

דרכי מימון ארוחות צהריים

 

ארוחות הצהריים עבור העובדים לא ממומנות בכל מקום. לעיתים, העובדים נאלצים לשלם על ארוחות צהריים מכיסם. בד בבד, ברוב המקומות ניתן למצוא מימון של ארוחות הצהריים. דרך אחת לממן את הארוחות הללו, היא להשתמש בשירותיהן של חברות שונות, שעיסוקן הוא אספקת שוברים למימון ארוחות. דרך שנייה היא הקמת חדר אוכל במקום העבודה. הקמת חדר האוכל מונעת מהעובדים את הצורך לצאת מהמשרד (לעיתים למשך זמן רב) אל מקומות חיצוניים, על מנת לאכול את ארוחות הצהריים. במקומות עבדה גדולים, בהם רוצים לשים את הדגש על איכות, מקפידים להגיש ארוחות צהריים מסוגים רבים, כך שכל עובד יוכל למצוא את הארוחה המתאימה לו- ארוחות צהריים בשריות, צמחוניות וסוגים נוספים. ייתכן והעובד יחויב לשלם על הארוחות הללו במחיר סמלי וייתכן שהוא יקבל אותן בחינם.

בחירת ספק ארוחות צהריים

במידה והמעסיק מעוניין לשכור שירותי קייטרינג, על מנת לספק ארוחות צהריים לפועלים ולעובדים, הוא חייב להתייחס לכמה עניינים חשובים בעת בחירת הספק. חשוב ביותר לוודא, שהעסק עומד בתנאי התברואה הנדרשים- ניתן לוודא זאת על ידי הימצאותו של רישיון עסק. מעבר לכך, כדאי לשים לב גם למגוון המנות המוגשות במסגרת הקייטרינג ולוודא שהוא תואם לטעמם האישי של העובדים- כך, שלא ייוצר מצב שבו אוכלי בשר, למשל, יזכו ליהנות משפע של מנות, בעוד שצמחוניים יוכלו לבחור את הארוחה שלהם מתוך מבחר מצומצם בלבד של מנות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה