שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> המלצות למסעדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
המלצות למסעדות
 

דיאטת סאות ביץ


מיקי כץ

איש תוכן

 
 

דיאטת סאות ביץ היא דיאטה שמטרתה ירידה במשקל, משכה חודש וחצי לפחות, ומורכבת משלושה שלבים. ישנם שני קריטריונים שיכולים לענות על "דיאטת כסאח" בדיאטת סאות ביץ: זמן קצר יחסית עד להגעה למטרה, ושימוש בדיאטה המגבילה חומרי מזון בגוף. באופן זה, הדיאטה הזו עלולה שלא להתאים לכל אחד או אחת, ויש להתייעץ עם דיאטן לפני תחילת הדיאטה. כמובן שככל דיאטה, השילוב עם פעילות ספורטיבית יכול רק לתרום למטרת הירידה במשקל – אולם ניתן לנקוט בדיאטה הזו גם ללא פעילות גופנית מיוחדת כדי להגיע למטרה דיו.

מהם שלבי דיאטת סאות ביץ

השלב הראשון הוא בן שבועיים, ובו יש לאכול שלוש ארוחות ביום, ובהן לצרוך חלבון דל שומן מסוגים שונים: בשר, עוף, דגים, ביצים, מוצרי חלב דל שומן וירקות, ממש כמו קייטרינג קטן. בנוסף, מותרים גם קטניות, שמן קנולה ושמן זית ועוד מיני מאכלים. השלב הזה נערך עד אשר ישנה הגעה אל משקל היעד. כשזה קורה, ניתן לפתוח בשלב השני. השלב השני והשלישי כמו בעקומת פעמון בעלת רמה מישורית מנסה לשמור על רמת משקל קבועה. ניתן להתחיל ולצרוך מחדש מזון אליו הייתם רגילים לפני פתיחת הדיאטה, אולם אם הורגשה עלייה במשקל, יש לחזור לשלב הראשון שהוא שימוש במזון דל פחממות. ההבדל בין שני השלבים הוא שבשלב השני מתחילים לצרוך מוצרים עתירי סיבים תזונתיים (לחם מלא, אורז מלא) ועוד- והמאכלים ה"אסורים" הם מאפים מקמח לבן, תפו"א, סלק, גזר, בננה, דבש, אבטיח ואננס.

למי לא מומלץ להשתמש בדיאטה זו

במקור, דיאטה זו יועדה לחולי לב. אולם דיאטה זו אינה מומלצת לחולי סוכרת חולי כליות וכן לרוב הנשים, שכן דיאטת חלבונים מורידה את רמת הסרוטונין באופן חורץ כשממילא זו נמוכה יותר אצל האישה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה