שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> המלצות למסעדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
המלצות למסעדות
 

כשבצפון מטיילים - על מסעדות לא מוותרים


אבי ביטון
 
 

 

טיולים בצפון מציעים שלל רב של אפשרויות ויתרונות של מסלולי טיול, אטרקציות, אזורים מיוחדים לבקר בהם ועוד. הצפון יפהפה וזו עובדה, ולכן אלפי ישראלים נוהרים אליו בהמוניהם, אך יש עובדה אחת, אשר עליה אין חולק – כשבצפון מטיילים – על מסעדות לא מוותרים...

כאמור, טיול לצפון הוא מיוחד במינו, הצפון יפהפה – לטייל בו לאחר הגשמים ולצפות בפריחה הקסומה, בזרימת המים בנחלים – היא חוויה מדהימה, בייחוד – כאשר בכל פינה תבחינו בזווית עיניכם בקיומה של מסעדה בצפון.

האוויר הצח שתמצאו בצפון, בתי הבד, אשר מייצרים זיתים מקוריים שנמצאים רק בצפון, יקבים מיוחדים, הדרך לכינרת או לחרמון, אשר בדרך תוכלו להבחין בקיומה של מסעדה בצפון, כל אחת מקורית ומיוחדת בפני עצמה, יהפכו לכם את הטיול לחוויה בפני עצמה.

אכן, מסעדה בצפון  היא חובה בכל טיול ותוכלו להבחין בייחודיות של כל מסעדה – הן בעיצוב שלה, הן במאכלים שלה והן בשירות המיוחד שבה.

כדי לסבר את אוזניכם, נספר לכם במאמר זה על שני סוגי מסעדות, שאתם, בוודאי, אוהבים מאוד: מסעדות דגים בצפון, וכן מסעדות מזרחיות בצפון, ולהלן הפרטים:

 

מידע מפורט לאוהבי הדגים מביניכם -

 מסעדות דגים בצפון ייחודיות במינן – הן יודעות, שרק אניני טעם ואוהבי דגים במיוחד מגיעות אליהן, ולכן הן מקפידות כל כך שהמסעדה תיראה מזמינה במיוחד ועל שירות יוצא מן הכלל!

מסעדות דגים בצפוןמקפידות להציע עבורכם רק דגים טריים, אשר נבחרים בקפידה. הן דואגות לכך שהדגים לא יהיו רכים במיוחד ותוך מספר דקות של עבודת אומנות וידע קולינארי מובהק, אשר נעשית בידי שף מקצועי, כאשר הוא מקפיד הקפדה יתרה לתבל אותם היטב, לחתוך אותם בצורה הנכונה ולהגיש לכם את הדגים, שרק מן המראה שלהם – תלקקו את השפתיים...

לרובכם, אשר לא מוכנים לוותר על האוכל המזרחי -

אין מה לעשות, רוב האנשים אוהבים ונהנים משירותי מסעדות מזרחיות בצפון – מן האווירה, מן השירות המהיר במיוחד ובעיקר – מן האוכל המשובח והמוכר לכולכם.

מסעדות מזרחיות בצפוןמקפידות על בשר איכותי וטרי [אשר מלווה, כמיטב המסורת, במיני סלטים המוגשים בתחילת הארוחה, פיתות על הטבון וכדומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה