שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> המלצות למסעדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
המלצות למסעדות
 

קייטרינג אסאדו – הטרנד החדש בעולם האירועים


אבי רון
 
 

כניסה עם מסוק ישירות אל החופה, כבר ניסינו. כניסה מבלון ענק בצורת לב, ניסינו. רקדנים וכנריות צבועות זהב, ניסינו, ניסינו כבר את כל האפשרויות הקיימות בכדי להבטיח שהאירוע שלנו יהיה האירוע הבלתי נשכח שאותו יזכרו האורחים שלנו לאורך שנים. חלקן באמת סיפקו את הסחורה, אבל הפכו להיות סטנדרט עם הזמן, וחלקן פשוט נראות לנו קצת מיותרות, קצת יקרות מדי וקצת לא קשורות. בניסיון להשיג את המטרה המיוחלת של אירוע יוצא דופן, לטרנדים החמים יש תפקיד חשוב, ואחד הבולטים בהם בימים אלה הוא הטרנד של קייטרינג אסאדו, שמצליח לייצר חוויית אוכל בלתי נשכחת, שמותירה בהצלחה את חותמה על האורחים.

מה מיוחד באפשרות של קייטרינג אסאדו?

אי אפשר להתעלם מהעובדה ששמו של הקייטרינג הטרנדי הזה, אסאדו, מצליח בעצמו להרשים את כל מי ששומע אותו, אבל זהו ממש לא מקור ההצלחה של האסאדו בעולם האירועים. המדובר על קייטרינג בשרי שמציע חוויית בשר ייחודית המבוססת על שורה של מאפיינים ייחודיים על פיהם נצלה בשר האסאדו, כפי שזה מבוצע במדינות המקור בדרום אמריקה. אחד המאפיינים הבולטים ביותר הוא עובי מנות הבשר והאופן בו הן מוגשות כפריט עצמאי העומד בפני עצמו, ללא כל תוספות. בהזמנת קייטרינג אסאדו, לאורחים שלכם תוגשנה כמובן כל התוספות שתבחרו, אבל את הבשר הם יקבלו כמנה יחידה העומדת בפני עצמה על פני הצלחת. עובי הבשר, העסיסיות שניגרת על הלשון עם כל ביס, הריח של הבשר הטרי הצלוי ותערובת התבלינים והרטבים המוגשים יחד עם הבשר, הם שהופכים את האסאדו לאפשרות המיוחדת ביותר בעולם הקייטרינג הבשרי כיום.

למה כדאי לשים לב בהזמנת קייטרינג אסאדו?

הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים להקדיש לו זמן ומחשבה כאשר אתם מזמינים קייטרינג אסאדו, הוא בחירת החברה שתספק לכם את החוויה. על טריות הבשר, איכותו, שיטת צלייתו או תערובת התבלינים שבאמצעותה הוא יתובל אין לכם כל השפעה, אך על בחירת החברה שתקבע אותם יש לכם בהחלט השפעה, ולשם אתם רוצים למקד את מאמציכם.כאשר אתם נמצאים כבר בתהליך הבחירה, חשוב שתהיו מודעים לכך שישנן המון חברות קייטרינג המציעות שירות אסאדו לאירועים, ולא כולן מבינות בדיוק מה זה אומר, ואיך עליהן לבנות את החוויה יוצאת הדופן הזאת עבור האורחים שלכם. במצב כזה, חשוב שתלמדו בעצמכם קצת על עולם האסאדו, שתבחנו את המנות המנצחות ואת המאפיינים הבולטים של האסאדו, ועם הידע הזה תגיעו לפגישות שלכם עם אותה חברה. מול כל חברה, חשוב שתבחנו את הידע שלהן בתחום האסאדו, את האופן בו היא עומדת בסטנדרטים של האסאדו, וכמובן שתשתתפו באירוע או שניים שבהן מספקת החברה קייטרינג אסאדו, ותנסו להעריך לא רק עד כמה החברה עומדת בסטנדרטים הטכניים, אלא עד כמה היא מצליחה לייצר חוויה גדולה יותר מסך מרכיביה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה