שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> המלצות למסעדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
המלצות למסעדות
 

קייטרינג חלבי -ציוד לאירועים מתקדמים


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

קייטרינג חלבי

במקרים רבים קייטרינג חלבי בוחר להיות הגורם האחראי על המזון ולא להיות זה המתעסק בכל הקשור לציוד עבור האירוע. לא בכיסאות ושולחנות ואפילו לא בכלי האוכל וההגשה. קייטרינג חלבי יכול במקרים רבים להיות אם כך עסוק רק בהכנת האוכל ובהגשתו ולהשכיר חברה אחרת שתהיה אחראית לכל השאר. באופן כזה קייטרינג חלבי וצוותו משוחררים מחובות ההכנות שלפני האירוע והסידור שאחריו, ויכולים להשקיע את כל מרצם וכשרונם במה שנועדו לעשות.

קייטרינג לשבת חתן בוחר את הציוד הדרוש לו להגשה ואת שאר הציוד לישיבה יכולים לבחור המארחים או שגם את זה יבחר קייטרינג חלבי, וכך כאשר מגיע קייטרינג חלבי למקום האירוע כדי להתכונן, המקום ערוך ומוכן לקראתו וכל שנשאר לו זה להכין את האוכל.

בזמן האירוע אין לצוות קייטרינג חלבי כל עניין עם הציוד. הכל נעשה על ידי צוות הציוד. ציד מלוכלך נערם בארגזים המיועדים לכך והכל ייאסף אחרי האירוע ויילקח לשטיפה מיד בתום האירוע. קייטרינג חלבי לא אחרי על כך. אנשיו אמונים על הכנת המזון והגשתו.

במקרים רבים קייטרינג חלבי מקושר לחברה אחת או מספר חברות לאספקת ציוד כך שבכל אזור גאוגרפי אליו יגיעו תהיה חברה מסוימת שתספק את הציוד הנדרש. זה חוסך עלויות ומאפשר זמינות של ציוד נדרש.

במקומות מסוימים, קייטרינג חלבי מחזיק ציוד משל עצמו ואף משכיר ציוד לחברות קייטרינג חלבית, אחרות. כאשר הציוד הוא ציוד ייעודי לשימוש קייטרינג חלבי הוא יכול בקלות להיות מושכר לעו חברות קייטרינג חלבי וכך קייטרינג חלבי אחד יכול לשמש כשתי חברות, אחת להכנת מזון ואחת להשכרת ציוד.

הכנת האוכל החלבי הופכת לעניין הרבה יותר פשוט כאשר מדובר באירועי שטח שאין לצוות קייטרינג חלבי את הדאגה של ציוד לטפל בו. במקרים כאלו בהם עליהם להגיע לאירוע בשטח ולדאוג להצליח לתמרן "רק" עם הכנת האוכל, הגשתו ושמירה על טריותו לכל אורך האירוע, טוב שקיימת האפשרות לחלק את נטל האחריות ולפצל אותה כך שהציוד והטיפול בו יהיו תחת טיפולו של גוף אחר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה