שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> המלצות למסעדות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
המלצות למסעדות
 

שתיית קפה


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

רבים מאיתנו עוצרים מידי יום במגוון דוכני מזון הקיימים ברחבי העיר. אפשר לראות בבקרים אנשים רבים העוצרים בדרכם לעבודה וקונים כוס קפה ואפילו דברי מאפה שונים. למעשה, תרבות הצריכה גדלה רבות בשנים האחרונות, וכיום לא תוכלו לעבור יום אחד מבלי לקנות דבר מה.

אם גם אתם שוקלים לפתוח דוכן קפה, כדאי שתעשו חישובים ותכנונים רבים לפני הפתיחה ותחילת העבודה. ראשית, כדאי שתבחרו במיקום מרכזי. מקום שיש סביבו בתי עסק רבים ומשרדים. למעשה, רוב הלקוחות שיהיו לכם הם יהיו העובדים שמשרדים ובחנויות השונות באזור. מיקום הוא חלק מאוד חשוב מבחינה עסקית. נניח והייתם ממוקמים בקניון, מקום שיש בו אנשים רבים ההולכים ושבים במהלך היום. בכל קניון יש אזור שבו מתרכזים רוב האנשים, בדרך כלל במתחמי האוכל, ויש אזור שהוא הכניסה האחורית לקניון ואין בו כמות אנשים גדולה במהלך היום. אם הייתם ממקמים דוכן באזור כזה, סביר להניח שלא הייתם זוכים אפילו לעשרים לקוחות ביום.. אולי תוכלו לכסות את ההשקעה, אבל המטרה של כולנו היא להרוויח. לכן, לפני שתשכרו שטח מסוים, תעשו בירורים ותבדקו את רמת הפופולאריות שלו בשוק.

נניח ומצאנו במקום מרכזי שטח פנוי להשכרה והחלטנו להקים דוכן קפה בתל אביב. נצטרך כעת לתכנן את שאר הדברים.. למעשה, בעיר כזו יש אלפי דוכנים שונים שבהם יש לקוחות קבועים וגם כאלה אחרים. למה שמישהו בעצם יעצור דווקא אצלכם? כדי שתוודאו שהמזכירה הבאה תחליט בדרכה לעבודה לקנות כוס קפה דווקא אצלכם, תצטרכו ליצור ייחודיות משלכם. תצטרכו לתת סיבה ללקוחות הפוטנציאלים לקנות דווקא אצלכם. תוכלו להכין שלטים מוארים ובולטים בצבעים זוהרים, כאלה שימשכו אנשים רק בגלל המראה. אחרי שמשכתם את האנשים, תצטרכו להשאיר אותם ולוודא שיהפכו ללקוחות קבועים. תוכלו לעשות זאת בדרכים שונות. יש מסעדה מוכרת ביותר בארה"ב הברית הידועה במלצריות בעלות חזה גדול. זוהי ייחודיות של אותה מסעדה וזוהי אחת הסיבות שבגללה יש בה הרבה לקוחות. תוכלו גם לדאוג לצוות צעיר שנראה טוב ושיחייה את המקום. חוץ מעניין המראה, כמובן שיש את איכות השירות. תדאגו שהצוות במקום יהיה מוכשר או שיעבור הכשרה מקצועית. חשוב שהצוות יהיה מיומן ומקצועי ושלא יעשה טעויות שיבריחו לקוחות. אם תדאגו שהמקום שלכם יהיה ייחודי ומקצועי, אין שום סיבה שלא תצליחו.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה