שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> מתכונים- קינוח
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מתכונים- קינוח
 

עוגת החתונה שלך


איציק דר
 
 

אתם מתכוננים לאירוע החתונה. מדובר בהפקה של ממש. צריך לשים לב לכל פרט ופרט וכמובן לא לשכוח לשריין מספיק מקומות לאישתו של הבוס לשעבר מצד הורי הכלה או החתן. בין שאר הפרטים שחשוב לשים אליהם לב וגם אותם צריך לתכנן בכובד ראש הראוי הוא מקומה של עוגת חתונה מעוצבת. WEDDING CAKE  מעוצבת היא איננה דבר של מה בכך. מומלץ ואפילו חשוב לשוחח עם בעלי העסק לעוגות המעוצבות שאליהם פניתם לשם ביצוע המלאכה ותקדישו זמן להקשיב ולשקול את הרעיונות שלהם. אלו יעזרו לכם להבטיח שעוגת החתונה שלכם תצא מושלמת בכל קנה מידה.

WEDDING CAKE  מעוצבת יכולה להפוך בן רגע לכלת אירוע החתונה (וסליחה עם הכלה), אך כדי שזה יקרה, חשוב מאד להקפיד על מספר פרמטרים נוספים מלבד הדרך שבה נעצב את העוגה עצמה. כך למשל, כאשר בוחרים WEDDING CAKE, חשוב לשים לב שגם החומרים הם עבודת יד ואינם תחליף תעשייתי זול שכה מוכר מעוגות חתונה אחרות אשר כולן נראו כאילו יצאו מפס יצור אחד. חשוב גם שהעוגה תהיה ראויה לאכילה. כולה. כולל הדמויות בראש העוגה. באופן דומה לא נרצה  WEDDING CAKEשתשנה את צורתה בדרכה מן המטבח אל מרכז האולם ולכן חשוב לוודא שהעוגה אכן נשמרת בתנאי הקירור המותאימים לעוגה.

WEDDING CAKEמעוצבות, החשיבות שבבחירה

WEDDING CAKEהיא בדרך כלל הוצאה כלכלית לא קטנה כלל ועיקר ולכן קל לטעות ולבחור באופציה של עוגה מעוצבת זולה כדי לחסוך במחיר העלויות. הבעייה מתחילה בכך שאנו מגלים שעשינו טעות בבחירה והעוגה המעוצבת הזולה לא עולה בקנה אחד עם הרצונות שלנו. לכן, לפני שבוחרים עוגה לחתונה, חשוב לזכור שאת מחיר העוגה תשלמו לא רק אתם אלא בעיקר האורחים שלכם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה