שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> אוכל -> צמחוני
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צמחוני
 

קייטרינג צמחוני חלופה ראויה


מורן ספיר

קייטרינג חלבי פזית בוטיק חברה בעלת מוניטין באוכל חלבי בכל ארצנו אם זה אירוע קייטרינג במרכז או בשרון אנחנו נגיע וזאת כי לכם מגיע את ההכי טוב !!

 
 

 

 

כבר נאמר במקורות היהודיים ש"אין שמחה אלא בבשר ויין" אך מה יעשו אלו שקיבלו על עצמם אורח חיים צמחוני? האם נגזר עליהם שלא לערוך שמחות? בדיוק לצורך זה קמו חברות קייטרינג צמחוני הנותנים מענה לצרכיהם של הלקוחות הצמחוניים.

 

איפה הבשר?

בקייטרינג צמחוני לא סביר שנמצא קבבוני טלה למנה ראשונה או סטייק אנטריקוט עסיסי למנה עיקרית, אז מה כן. בקייטרינג צמחוני קיימות מנות מופלאות, משביעות ואסטטיות על טהרת הצומח וללא כל תוספת מן החי. במקום עוף, בקר ודגים יוגשו חלבונים מן הצומח דוגמת סויה וטופו לצד סלטים חיים ומבושלים.   

 

ביצים זה נחשב?

כמו בכל דבר גם בעולם הקייטרינג הצמחוני ישנם דרגות שונות וגישות אחרות. אמנם יש כאלא שאינם אוכלים דבר וחצי דבר שמקורו מן החי ובכלל זה אפילו ביצים ומוצרי חלב אך לרוב אנשים אלו יוגדרו כטבעונים ולא סביר שימצאו את מבוקשם בקייטרינג צמחוני.

 

אירועים משולבים

קיימות חברות קייטרינג  צמחוני בשוק הפועלות מתוך הבנה שיש צורך לתת מענה לשתי האוכלוסיות. קייטרינג צמחוני המעוניין לפתוח אופציה עסקית גם לקרניבורים טהורים יציע קו שירות משולב שבו יוכל להציע קייטרינג צמחוני מגוון ומגרה עבור הסועדים הצמחוניים לצד מנות בשריות מסורתיות עבור אוכלי הבשר למיניהם. חשוב לתת דגש לרמת ההקפדה על ההפרדה בין סוגי המנות על-מנת למנוע תקריות לא נעימות בקרב הסועדים שאינם מעוניינים בסוג מסויים של מזון.

באירועים שיש דרישה לקייטרינג חלבי ניתן לשלבו בקלות בין קייטרינג צמחוני לקייטרינג חלבי הרי הדרישה של הצמחוניים בשונה לטיבעוניים שלא יהיה בשר ולכן קייטרינג חלבי משתלב הייטב באירוע של צמחוניים עם המנות של הסלטים המגוונים וגם המנות האחרונות על טהרת החלב . קייטרינג חלבי לאירוע של צמחוניים יהיה פשוט מצוין אם זה קייטרינג לשבת חתן או  קייטרינג במרכז הרי שהדישה לכל מגוון האירועים הללו שיהיה טעמים ובלי בשר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה