שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 
כתבתם ספר בעברית, הוצאתם אותו לאור והוא זכה להצלחה בקרב הקוראים הישראלים. עם זאת, אתם מעוניינים גם לפנות לקוראים בחו"ל. בשלב הזה אתם מבינים שאתם זקוקים למתרגם
המשך קריאה
אם אנחנו רוצים לעצב לוח שנה, זה יתבצע על פי סטנדרטים של איכות הדפסה. במאמר הנ"ל תוכלו לקרוא על סוגים שונים של הדפסות על לוח שנה.
המשך קריאה
מאמר שווה קריאה על חיתוך ה-CNC במאמר זה מפורטים כמה נושאים שנוגעים לחיתוך זה.
המשך קריאה
יום האם? יום הולדת לאמא? סתם רוצים לפנק את אמא ולהכיר תודה? בחירת מתנות לאמא לפעמים יכול להיות תהליך מתיש כי מה כבר אפשר לתת לאישה שיש לה הכול ואף פעם לא צריכה כלום?
המשך קריאה
כולנו מנסים למצוא מתנה מקורית וקצת מתייאשים בדרך. את האמת? זה באמת מסובך מאד ולפעמים נראה בלתי מציאותי. מה אפשר לתת מתנה מקורית למישהו שאנחנו אוהבים? מה תהיה המילה האחרונה בתחום המתנות שעדיין לא נאמרו? 
המשך קריאה
בני זוג רבים רוצים להפוך את הצעת הנישואים ליום בלתי נשכח. הם משקיעים רבות בתפאורה ואווירה, אך אסור לשכוח את הדבר החשוב ביותר: בחירת טבעת אירוסין היא משימה לא פשוטה, יש כל כך הרבה שיקולים אשר צריך להתחשב בהם כאשר בוחרים טבעת לאישה – עיצוב, גודל, האם היא אוהבת אותה עם אבנים גדולות, או עדינה וסולידיות יותר? כיום ניתן למצוא עולם שלם של אפשרויות עיצוב של טבעות האירוסין, כאשר טבעות אירוסין בעיצוב אישי הן מיוחדות ומקוריות, ומעניקות רושם רב ויוקרה, כך שהתשובה היחידה שתזכו לשמוע היא – "כן!"
המשך קריאה
You might be thinking of taking up carpentry courses because you feel that your woodworking is bad. However, even if you do not have access to a course at a nearby venue, you can always learn from other sources. There are a number of blueprints and designs you will stumble across the net, but the truth is, the best idea is to go with a professional package that will offer you many choices. Thanks to the internet, the amazing carpentry related products available in the market can be now yours for a small fee, and it is a good idea to invest in one if you are thinking of making some furniture or other things out of wood.
המשך קריאה
קארל אורף, יליד מינכן, הוא דמות אניגמטית בהיסטוריה המוזיקלית של גרמניה הנאצית. הוא אחד המלחינים המוערכים בהיסטוריה הגרמנית, אולם כניסתו לתודעה חלה בד בבד עם עליית הנאצים לשלטון.
המשך קריאה
משכית היא בית אופנה לנשים, אשר מקפיד על ביגוד איכותי במיוחד. משכית הייתה בעבר בית אופנה שפעל בישראל, וזכה להצלחה בארץ וגם מעבר לים. משכית ידועה כמותג אופנה שפעל בעבר: בין שנות החמישים של המאה הקודמת עד לשנות התשעים של המאה הקודמת. בית האופנה משכית (MASKIT) נפתח מחדש ממש לאחרונה, במהלכה של שנת 1913.
המשך קריאה
אם יש לך אירוע חשוב את בוודאי מעוניינת להיות הכי יפה שרק אפשר. שילוב נכון של בגד מהודר עם תכשיטים וסגנון איפור נכון, ירכיב בעבורך מראה מנצח
המשך קריאה
1-10 מתוך 49 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה