שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

הדפסה על לוחות שנה


yoni zuma
 
 

לוח שנה מעוצב משלב בין יתרונות אסתטיים ופונקציונאליים. מצד אחד הוא נמצא על כל שולחן במשרד ובחנות, אך מצד שני הוא גם יכול לשמש כפלטפורמה דקורטיבית. על מנת לשלב בין היתרונות האלה יש צורך בהדפסה איכותית. אפשר לבצע סוגים שונים של הדפסות על לוח שנה והנה האופציות הבולטות:

א. צילומים של אנשים– אפשר להפוך את לוח השנה לפריט אישי בעזרת צילומים של אנשים. ניתן לשלב בין תמונות של בני זוג, ילדים, חברים ובני משפחה או להתמקד בתמונות מהמשרד ושל קולגות לעבודה. צילומים של אנשים משנים לחלוטין את האופי המסורתי של לוח השנה ומעניקים לו ערך מוסף.

ב. תמונות טבע– רוב לוחות השנה כוללים תמונות טבע. היתרון הוא התאמה של תמונות הטבע לעונות השנה, כפי שמוצגות על גבי הלוח. כך לדוגמא ניתן לציין את הקיץ עם תמונות של חופים ושמש, בעוד לאורך החורף כדאי לבחור תמונות של גשם וסערות. בתקופת האביב יהיו תמונות של פרחים ואת הסתיו נאפיין באמצעות תמונות קלאסיות של שלכת.

ג. מותגים וחברות– כל חברה יכולה למתג את עצמה באמצעות הדפסה על לוחות שנה. לוח שנה מעוצב הוא הדרך של החברה להחדיר את המסר לקהל הלקוחות, להניע אותם לפעולה ולהישאר בתודעה. מלבד האנשים שמשתמשים בלוח השנה הממותג במשרד או בבית, יש גם עוברי אורח שמתרשמים ממנו. כך מגיעים לקהל יעד רחב ככל האפשר וממתגים את החברה על הצד הטוב ביותר.

איך בוחרים לוח שנה מעוצב?

בחירת לוח שנה מעוצב מתבצעת על פי סטנדרטים של איכות הדפסה. ככל שההדפסה תהיה איכותית יותר, כך הרושם מלוח השנה יישאר ליותר זמן. עם זאת, יש להביא בחשבון את אורך החיים המוגבל ממילא של הלוח: הוא תקף רק לשנה אחת בלבד ולכן כדאי להשקיע מלכתחילה בהדפסה איכותית ומדויקת.

לסיכום, יש הרבה פתרונות שמאפשרים הדפסה על גבי לוח שנה. כל אחד יכול למצוא את סוג העיצוב שמתאים לו וכדאי לתת עדיפות לאפשרויות כמו צילומים של אנשים, תמונות טבע ומותגים לפרסום. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה