שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

הדפסת תמונות


טל
 
 

בעבר הדפסת התמונות על גבי הקנבס הייתה משימה מסובכת במידה ורציתם לקבל תמונה איכותית.היה עליך לפנות למקום שבו ניתן למצוא טכנולוגיה מתקדמת אשר נמצאת בבתי דפוס בלבד  ולקוות שהתוצאה תיהיה טובה ואיכותית.

על מנת להגיע לתוצאה מקצועית צריך את התוכנה הנכונה הציוד הנכון והחומרים הנכונים ואדם מקצועי אשר יש בידיו נסיון. כאשר בוחרים קנבס לבדפה כדאי מאוד לבחור קנבס מתאים לעבודה. הקנבים מגעים במגוון מרקמים, המרקם של הקנבס משפיע מאוד על מראהו. צריך כמובן לזכור שיש לבחור קנבס אשר יתאים למדפסת והמידה ולא תבחרו אחד שיתאים ייתכן וההדפסה לא תצא טובה כפי שרציתם. תהליך ההדפסה על גבי הקנבס הינו תהליך פשוט כל שצריך לעשות הוא לכניס את הקנבס באותה צורה רגילה למדפסת, לפתוח במחשב את קובץ התמונה בכל תוכנה שיש אצלכם במחשב אשר ניתן לפתוח דרכה תמונות ולסיום ללחוץ על הדפסה.לא לשכוח לקרוא היטב לפני פעולת ההדפסה לקרוא היטב את הוראות היצרן.

כאשר חושבים ורצים להחליט אישזה תמונה אתם רוצים להדפיס עשו מחקר קצר וביחרו לכם תמונת אומנות יפה מוכרת ואהובה ובכך תיצרו בביתכם מוזיאון קטן משלכם. כמובן שניתן להדפיס כל תמונה או צילום שעולה ברוחכם ועל ידי ההדפסה על גבי הקנבס תשדרגו אותה באופן משמעותי ותהפכו אותה ליצרית אומנות משלכם.

תהליך ההדפסה על גבי הקנבס הינו תהליך פשוט כל שצריך לעשות הוא לכניס את הקנבס באותה צורה רגילה למדפסת, לפתוח במחשב את קובץ התמונה בכל תוכנה שיש אצלכם במחשב אשר ניתן לפתוח דרכה תמונות ולסיום ללחוץ על הדפסה.לא לשכוח לקרוא היטב לפני פעולת ההדפסה לקרוא היטב את הוראות היצרן.

ניתן לבצע הדפסת תמנונות על קנבס ע"י חברת פלאש אלבום


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה