שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

החלקות שיער - למראה חלק והרגשה מושלמת


אושר

קופירייטינג

 
 

החלקה יפנית- מביאה איתה את החידוש והיופי

ישנן כמה סוגי החלקות שיער נפוצות בשוק. אנחנו נתמקד בשני סוגים עיקריים: החלקה יפנית והחלקה צרפתית. החלקה יפנית בהחלט הביאה איתה משב רוח מרענן וקובעת אידיאל יופי חדש. החידוש הגדול של החלקה יפנית הוא לא רק בעיצוב החדש והיפה שניתן לשיערה אלא גם בחשיבות הרבה ששמה דגש על בריאות השיער לאחר החלקה יפנית.שיטת החלקה יפנית פועלת בשני שלבים: שלב ראשון שבירת המבנה הפנימי של השערה והשלב השני הוא שיקום השיער. החלקה יפנית למעשה משנה לחלוטין את המבנה המולקולארי של השערה. בתהליך החלקה יפנית השיער עובר טרנספורמציה גדולה וזאת בעזרת מגהץ קרמי וחומרים מיוחדים החודרים לשיערה ומחזקים אותה. כל אישה יכולה לבצע החלקה יפנית.

החלקה צרפתית  - מבית היוצר של יפן

שיטת החלקה צרפתית פותחה גם היא ביפן , ממש כמו ההחלקה היפנית. החלקה צרפתית דומה להחלקה יפנית אך בכל זאת יש כמה הבדלים. בשיטת החלקה צרפתית משתמשים בחומר נוסף שנקרא "אקסנטנסו" אשר מיועד להגן על השערה ולחזקה. החלקה צרפתית היא שיטה אמינה ופשוטה וכמובן לא עורכת זמן רב. החלקה צרפתית מחזקת את השיער וזאת באמצעות חומרים החודרים לחוט השערה ומבריאים אותה. החלקה צרפתית כמובן ניתן לבצע בכל גיל. וכמובן נכון יהיה לומר כי, החלקה צרפתית מספקת את הצורך של כל אישה, להיות יפה ובעלת שיער בריא וחזק.

החלקה צרפתית מחירים – משתלם בהחלט

החלקה צרפתית מחירים היא בהחלט משתלמת. בכל הנוגע לנושא החלקה צרפתית מחירים, המחיר הוא בהחלט ממוצע, משמע לא גבוה מידי ולא נמוך מידי. החלקה צרפתית מחירים נעה בדרך כלל בין 1200- 1600 ש"ח. החלקה צרפתית מחירים בדרך כוללץ גם שמפו ומסכה מבית לוראיל ולפעמים עוד כמה מתנות קטנות שניתנות לאחר ההליך. החלקה צרפתית מחירים היא בהחלט משתלמת לכל הדיעות. כל מי שמעוניינת לברר על החלקה צרפתית מחירים מוזמנת להיכנס לאינטרנט. המידע הוא רב בנושא זה. החלקה נעימה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
אחלה מאמר   22/12/2011
אורח אומר :
אחלה מאמר   22/12/2011


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה