שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

לאישה שאוהבים


ליאור

מתנות

picapic.co.il

 
 

מתנות לאישה - קטנות ומרגשות

כל אישה אוהבת שמשמחים אותה במתנה קטנה ומרגשת. השאירו לה על המיטה לידה בבוקר שירקטן עם פרח, או אולי לשלוח לה לעבודה זר פרחים גדול עם שוקולדים יוקרתיים וטעימים, שכל החברות יקנאו בגבר המסור שיש לה בבית. בלילה שימו לה על הכרית דובי קטן וחמוד. מספיק שפעם בחודש תביאו לאישה שלכם מתנה קטנה וחמודה והיא תרגיש שזכתה בגבר המושלם. חשוב לזכור שחלק חשוב במתן מתנות קטנות הוא גורם ההפתעה, וככל שהאישה שלכם תהיה יותר מופתעת כך יגבר אושרה. כמובן שיש גםהאפשרות לדברים בלתי שגרתיים שבו תצטרכו לפתח את חוש המקוריות והיצירתיות שלכם.

מתנות לאישה - רעיונות רומנטיים מקוריים

מתנות לאישה שהינן רומנטיות ומקוריות דורשות הרבה יצירתיות ולפעמים קצת אומץ. למשל להביא לרחוב מתחת לאדן חלונה קבוצת נגנים ולשיר לה סרנאדת אהבה או להרים שלט ענק מעל הכביש בדרך שלה לעבודה ולרשום עליו כמה שאתם אוהבים אותה. אפשר גם להזמין למקום עבודתה שליח מיוחד שישיר לה שיר. אתם יכולים גם להקדיש להשיר בתוכנית הרדיו האהובה עליה או לארגן לה מסיבת הפתעה בביתכם. אפשר למלא את כל הבית בזרי פרחים אדומים ולבנים שירגשו אותה ויראה לה כמה היא חשובהלכם.

מתנות לאישה מכל המשפחה

אתם יכולים לארגן את הילדים ולהכין לאישה שלכם יום מיוחד. שילחו אותה מוקדם בבוקר שבת לבקר איזו דודה חולה. בזמן היעדרה צחצחו את הבית, שטפו כלים, קפלו כביסה, טאטאו ונקו את הבית, שאבו אבק, הבריקו את החלונות והכינו ארוחה ביתית טעימה.

מתנה שכזאת תשמח ותרגש את האישה שלכם וגם תגרום לכם ולילדים להעריך את מה שהיא עושה עבורכם כול יום. הוסיפו לזה גם הופעהמשפחתית לכבודה, או אם אתם באמת רוצים להשקיע ערכו עבורה קליפ וידאו קצר בהשתתפותכם, כך תעניקו לה מזכרת לכל החיים.

חשוב ומומלץ לשמח את האישה מידי פעם במתנה קטנה ומפנקת שתזכיר לה כמה אתם אוהבים ומעריכים אותה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה