שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

מעצבי שיער- לא רק מספרים אותנו


טלי גל
 
 

מי שצופה בסרטים ישנים, יכול לראות כיצד פעם נהגו גברים להגיע אל המספרה, אשר היתה דומה לכל חנות אחרת, היו מתיישבים על הכיסא, ונותנים לספר שלהם לעשות להם תספורות גברים שונות ופשוטות, בדרך כלל, התספורת היתה מלווה בשיחה קלילה.

מי שמגיע היום אל מספרות, נוטה לחשוב שהוא הגיע לקניון של עיצוב שיער. לא לחינם, אף ספר שמחשיב את עצמו, כבר לא קורא לעצמו ספר, ובוודאי שלא קורא למספרה שלו מספרה, אלא הוא מעצב שיער, והמספרה שלו היא מרכז לעיצוב שיער. שכן, אף אחד כבר לא מסתפר בימינו, כולם הולכים לעצב את שיערם.

 

האמת היא, שמרכזי עיצוב שיער, מספרות בשמם הישן, הן הרבה יותר ממקום בו מבצעים תספורות גברים או מקום אליו גברים באים כדי שיגלחו את זקנם ושפמם. גברים רבים באים למרכזי עיצוב שיער, כדי לצבוע את שיערם, לעבור טיפולים שונים של טיפוח הגוף, להסיר שיער במקומות שונים בגוף, ועוד.

 

אך כמובן שגולת הכותרת של מרכזי עיצוב שיער, הן מה שמקומות אלו מציעים לנשים. היום כאשר אישה הולכת למעצב השיער שלה, היא צריכה לפנות חצי יום, בהגזמה קטנה, על מנת שתספיק לעבור את כל הטיפולים שהיא מבקשת לעבור. פדיקור וכן מניקור, איפור וכן קוסמטיקה, תספורת, פן, צבעים, הרצאה על תכשירים שונים וחדשים ועוד. הליכה אל מעצב שיער, זה חלק מההנאה של נשים רבות אשר מפנקות את עצמן בהליכה אליו לצד הידיעה שאצלו הן יקבלו את הטיפול שהן צריכות כדי להיראות יפות. לא משנה אם זה עבור תסרוקות ערב או תסרוקות רגילות.

 

הדבר בולט כמובן, כאשר מדובר בתסרוקות כלה. מעצבי שיער לכלות, הם אומנם מעצבי שיער שביום-יום עובדים עם לקוחות רגילות, אך כאשר הם מעצבי את השיער של כלות שונות, הם יודעים שעליהם לעשות משהו מיוחד, נוצץ ומרגש, שכן זה אירוע חד פעמי עבור האישה, ועליה להיראות במיטבה. מעצבי שיער לכלות, הם מעצבים שהתמחו בתחום זה, מכירים את האופנות האחרונות בתחום, וחשוב מכך יודעים לעבוד עם סוגי שיער שונים, ולהתאים אותם למראה הכלה בערב החתונה.

 

אז כיצד בוחרים מעצבי שיער? כיצד מחליטים לאיזה מרכז עיצוב שיער הולכים? לפני שנבדוק את השיקולים השונים, יש לציין, שעדיין קיימים מספרות פשוטות, שרק מספרות אנשים ולא מציעות להם יותר מזה. מספרות אלו מתאימות למי שלא אוהב את ההמולה והזוהר של מרכז עיצוב שיער, ובסך הכך רוצה שיגזרו לו כמה שיערות מראשו.

 

בכל זאת, מתי נחליט ללכת אל מעצב שיער כזה או אחר? ובכן, השיקול העיקרי הוא מידת האמון שלנו במעצב. מידת האמון שהוא יכול לבצע את עבודתו כראוי, שהוא ידע לטפל בשיער שלנו כמו שנדרש, וידע להעניק לנו מראה יפה והולם. השיקולים האחרים, הם כבר שיקולי מחיר, שיקולי מיקום, ושיקולי זמן.  מה שבטוח הוא, שכל מעצב שיער בו נבחר, יזכה בנו כלקוחות שלו, זמן רב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה