שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

פירסינג סטרילי לבני נוער


אסף ברנר
 
 

אזורים אידאליים לפירסינג

התקופה בה נהוג היה להסתפק בשני עגילים קטנים באוזניים חלפה מן העולם. היום כבר אפשר לנקב חורים לעגילים כמעט בכל אזורי הגוף. האזורים המתאימים ביותר לפירסינג הם תנוכי האוזניים, האף, הטבור והגבה. הנועזים שמנקבים חורים ומציבים עגילים גם באזורים אינטימיים של הגוף ובתוך הפה מתמודדים לא אחת עם זיהומים וכאבים. את כל סוגי הפירסינג והקעקועים יש להקפיד לבצע במכונים שמציגים רמה גבוה של סטריליות, ניסיון ומכשור מתאים.

התמודדות עם זיהומים וחיידקים

לאחר כל פירסינג או קעקוע יש לעקוב אחר תגובות הגוף ולהתייחס ברצינות לכל סממן שמעיד על זיהום במקום. תסמינים כמו נפיחות, אדמומיות, כאב, חום והפרשות מוגלתיות מעידים על נוכחות חיידקית במקום. הטיפול בזיהום מתבצע בעזרת משחות ותרופות אנטיביוטיות בהתאם לחומרת המצב. בכדי למנוע את הזיהומים יש להקפיד לחטא את המקום היטב בהתאם להוראות של המנקב. הזנחת הטיפול בזיהום עלולה להחריף את המצב ולגרום לצלקות.

איך לבחור מכון פירסינג

סטודיו לקעקועים ופירסינג נבחן בראש ובראשונה ברמת הסטריליות והניקיון שבמקום. הצוות המקצועי מתבקש להשתמש במוצרים חד פעמיים ולהקפיד לחטא היטב את הציוד לאחר כל שימוש. סטודיו שלא מקפיד על נהלי הסטריליזציה חושף את לקוחותיו לזיהומים מסוכנים. בכדי להיות בטוחים עוד יותר מומלץ לבחון גם את האישורים והתעודות של המקום ולהעדיף את אלו שנמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות. פרט לכך כדאי להתבונן בעבודות קודמות של הסטודיו ולקבל המלצות מחברים ולקוחות קודמים.

פירסינג בגיל מבוגר

קהל הלקוחות העיקרי של הפירסינג והקעקועים מורכב מבני נוער וצעירים. בודדים הם המקרים בהם מבוגרים מבקשים לנקב עגילים באזורים לא שגרתיים או להוסיף קעקועים נוספים. העיסוק העיקרי בגיל המבוגר מתמקד דווקא בהסרת הקעקועים והעלמת הפגמים שהשאיר הפירסינג בגוף.

רוב החורים נסתמים ונעלמים מבלי להשאיר כל זכר לאחר מספר שנים, אך קיימים מקרים בהם לא ניתן להעלים את החורים והצלקות. המבוגרים ממהרים להמליץ לילדיהם לשקול היטב כל עגיל וקעקוע. הם ממליצים ובכל זאת יודעים כי קשה יהיה לשכנע את בני הנוער לחשוב לטווח הארוך ולוותר על העגילים והקעקועים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה