שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

צילום לאתרי הכרויות ופורטרטים לתקופות מיוחדות בחיים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

כשעושים צילום לאתרי הכרויות או אולי צילום שנועד רק להזכיר לנו נשכחות ותקופות ואירועים חשובים בחיים יש כמה דברים שצריך לדעת. כלל הברזל הראשון הוא לעשות את הצילומים אצל צלם או צלמת מקצועיים.

צילום לאתרי הכרויות הוא דבר שכיח וחשוב למי שרוצה להרשים את החברים באתרי הכרויות. התמונה שחברי האתר שמים בפרופיל שלהם כתמונה הראשית היא כרטיס הביקור שלהם. כדי להשיג דייטים מתאימים כדאי לעשות צילום לאתרי הכרויות אצל צלמים מקצועיים שיוכלו ליצור ולהעביר תדמית מסוימת של המצולמים דרך התמונה.

בכל מה שקשור לעולם הדייטינג, ובעיקר בעולם ההכרויות הווירטואלי, צילום לאתרי הכרויות לא יכול להיות עוד תמונה סתמית שנקלחה באקראי באמצע טיול. הצילום צריך להיות מושקע, איכותי וכזה שמשדר יופי פנימי וחיצוני, משהו שהחברים לטיול לא יכולים לעשות. רק צלמים מקצועיים יוכלו לתת לחבר באתר הכרויות את התמונה המושלמת.

גם כשאנחנו באירוע כלשהו אנחנו מעדיפים תמיד למחוק כל תמונה שלנו שלא מציגה אותנו באור חיובי (תודה למצלמה הדיגיטלית!). זאת מכיוון שאנחנו רוצים שכל רגע בחיים שלנו ייזכר בצורה היפה ביותר. צילום בוק לבת מצווה ישמח את הנערה הצעירה שתדע שיש לה אלבום שכולו תמונות איכותיות ויפות שתוכל להביט בו בגאווה עוד עשרות שנים.

צילום בוק לבת מצווה נערך על ידי צלמים מקצועיים. כל הצילום מתרחש בסטודיו, שם יש את התנאים האופטימליים לצילום איכותי, והנערה מרגישה כמו דוגמנית שכולם כרוכים אחריה ודואגים שתהיה תמיד יפה ומרוצה. כמו צילום לאתרי הכרויות לאנשים גדולים, צילום בוק לבת מצווה יכול להוציא איזושהי תדמית. הנערה יכולה לבחור להיות מה שהיא רוצה באותו יום, עד לאן שהדמיון מוביל אותה.

צילומים מקצועיים אמורים להוציא מאיתנו את מי שאנחנו, וזה מה שיכולה לעשות צלמת הריון לאישה בהריון. צלמת הריון תוציא מהאישה את הצד האימהי והחם והיא תגרום לה לקרון מרוב אושר ואהבה לתינוק שעוד לא נולד בכל אחת מהתמונות. צילומי הריון הפכו לנפוצים בקרב נשים בהריון שכבר לא מסתירות את הבטן אלא חושפות אותה עם ביטחון רב.

צלמת הריון היא הגאולה של כל אישה שרוצה תמונות יפות שלה ושל התינוק שעתיד להגיע כי תמונה שהבעל מצלם היא כבר לא סימפטית ולא מציגה את האישה כפי שהיא הייתה רוצה.

צילומים מקצועיים יעזרו להוציא את הפנימיות החוצה, להפוך אותנו לאטרקטיביים יותר ויוכלו ליצור לנו תדמית מסוימת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה