שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

שיפוץ רהיטים- הגן שלי


כנרת אלימל

אורחה- סטיילינג

כנרת אלימלך

 
 

 

רבקה נעזרה במספר בחורים כדי לבצע שיפוץ רהיטים פשוט ואלו הצליחו לסיים את מרבית השיפוץ ביומיים בלבד.

היא לא הבינה הרבה בענייני עיצוב אך זה גם לא היה יותר מידי חשוב לה. העיקר בעינייה היה ליצור אווירה נעימה בעזרת שימוש בצבעים שמחים. רבקה ידעה לצייר מעט וקישטה את הקירות בציורי פרחים, שמש, שמיים ואפילו הוסיפה ציפורים ועצים. ירוק, כחול, צהוב, חום ואדום מילאו את הקירות ויצרו אווירה ילדותית ושמחה.

שיפוץ רהיטים- שלבים

לאחר כל אלו החליטה רבקה כי יש ללכת לרפד ולבצע ריפוד לספות. שתי ספות לא יעלו לה ביוקר, חשבה עם עצמה, היא תוכל לממן זאת בעזרת החסכונות עבור המקום.כמו כן, הכירה למזלה את הרפד דרך מכרה והוא יצר לה שתי ספות בעלות מרקם נעים ובד צבעוני אשר כלל את כל צבעי הקשת. לאחר מכן התיישבה רבקה על השטיח הכחול. היא ידעה כי חשוב לרכוש שטיח כהה מכיוון שמדובר בילדים ואלו אוהבים להתלכלך והיא לא רצתה להיות גננת קפדנית מידי. כוננית הספרים אשר נצבעה עוד אתמול התמלאה בספרי ילדים- ביניהם היו בה "הביצה שהתחפשה"," החתול במגפיים", "היפיפייה הנרדמת" "פלוטו כלבלב מקיבוץ מגידו" ועוד רבים וטובים.

ילדים והורים

ביום הפתיחה של הגן התרגשה רבקה מאוד. היא ציפתה לרגע הזה עוד מהזמן בו למדה את מקצוע הגננות ושמחה בגן היפה שלה. גם ההורים אהבו את המראה הצבעוני והמזמין של הגן.כאשר דיברה עמם הסבירה להם כי ככל שיעבור הזמן תמשיך ותשפר את הגן וכי מדובר רק בשלב הראשוני. ההורים אמרו שאין לה מה להתנצל ושהעבודה אשר נעשתה במקום הינה יוצאת דופן. רבקה הנהנה בראשה בהסכמה.

עם הגעתם של הילדים נמלא הגן בקולות צחוק ושיר. הימים היו שמחים וטובים, מלאי סיפורים ומשחקים, טלוויזיה נרכשה ומערכת סאונד נתרמה. עיצוב פנים הפך להיות אחד מתחביבייה והיא החלטה לקרוא רבות על הנושא. רבים מהמתעניינים בשלבי הקמתו של הגן חשבו  שהרהיטים נקנו מיד ראשונה אך רבקה הסבירה כי מדובר בביצוע מקצועי של צוות מהימן אשר מבין בענייני צביעת רהיטים וכמובן שיפוץ רהיטים באופן כללי. כך עברו להן שנה, שנתיים והגן הלך, השתפר והכיל יותר ילדים. רבקה המשיכה במקצועה והוסיפה לה עוזרת גננת. כולם שמחו והיו מרוצים מאוד מכיוון שהילדים קיבלו חינוך טוב וכמובן הרבה אהבה.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה