שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> אומנות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנות כללי
 

תוספות שיער


ליאור ב
 
 

 

אין ספק כלל וכלל כי מילת המפתח בעיצוב שיער בשנים האחרונות היא תוספות שיער. מה שבעבר הרחוק סבל מקונוטציות שליליות בשל האיכות הירודה יחסית של תוספות אלו ושל החיבור ביניהן לבין השיער הרגיל, כמו גם המראה המלאכותי, הפך כיום לאופנה נפוצה ושכיחה, בעלת פופולאריות עצומה. שינוי תהומי זה אירע בעיקר בשל טכניקות חדשות לחיבור תוספות שיער, כמו גם עלייה באיכות התוספות עצמן – כל אלו תרמו לכך שכיום עיצוב שיער באמצעות תוספות שיער נראה טבעי לחלוטין ומשכנע, כל עוד עושים אותו נכון.

 

תוספות שיער בהוליווד

 

בעולם הזוהר ההוליוודי לא מתעייפים לרגע מהטרנד של תוספות שיער כבר כמה וכמה שנים. הנוחות והחיבור המהיר והפשוט גורמים לכך שתוספות השיער הפכו למשחק כיפי ונפלא בידי כוכבות הקולנוע והמוזיקה – הלא אפשר ביום אחד להפציע על השטיח האדום באירוע אחד בתספורת קארה קצרה וצעירה, ולמחרת להופיע באירוע אחר או על במה בשיער מלא, ארוך וגולש. בעיצוב שיער באמצעות תוספות דינאמיות היא שם המשחק, והמגוון הרחב של התוספות הנמכרות כיום מאפשר לקלוע לכל טעם ולכל צבע וגוון של שיער, באופן כזה שהחיבור בין השיער האמיתי לתוספת ייראה מושלם וללא הבדלים ניכרים לעין.

 

בין המכורים לשימוש בתוספות שיער ניתן למנות את הזמרת והשחקנית ג'ניפר לופז, משופטי התוכנית "אמריקן איידול". מי שנבחרה לאחרונה כאישה היפה בעולם אינה חוששת לנצל את התוספות להארכת שיער בשעת הצורך ולהענקת מראה מלא ומתנפנף לשערה פעם אחר פעם על גבי השטיח האדום ומסך הטלוויזיה. הרעמה המלאה אך ורק מדגישה את יופייה, אך אינה נראית מלאכותית כלל וכלל, כי אם יוצרת מראה זוהר ונוצץ, מטופח למשעי. הנפנוף של השיער וגלישתו הטבעית מעניקים מראה איכותי ומסגרת זוהרת ומרשימה לפנים יפות.

 

תוספות שיער במראה הטבעי

 

אין זה פלא כי השיער של כוכבות כג'ניפר לופז נראה טבעי למרות התוספות המוצמדות אליו, שכן תוספות שיער איכותיות אינן עשויות באופן מלאכותי אלא משיער אדם טבעי לגמרי. תוספת שיער איכותית באמת אינה עוברת עיבודים באופן מלאכותי ולו במעט – כלומר, הצבע הטבעי של השיער המקורי נשמר ולא עובר הבהרות ושינויים, ועל כן הוא אכן נראה טבעי לחלוטין, כמו גם שומר על המראה הנ"ל למשך פרק זמן ארוך.

 

שיער טבעי שכן עבר עיבוד יהיה פחות איכותי, וגם אם המראה שלו בעת הקנייה ייראה לא פחות טוב משל שיער טבעי לא מעובד, הרי שלאחר שימוש מסוים ההבדל יהיה ניכר. לכן גם לא תהיה אפשרות להשתמש בו באופן רב פעמי כפי שניתן בעיצוב שיער מתוספות טבעיות נטולות עיבוד.

 

אל תפחדו מתוספות שיער

 

אם רציתן להאריך בבת אחת את השיער או שתמיד רציתן שיער פחות דליל ויותר בעל גוף, אל תחששו – פנו למעצב שיער ונסו בעצמכן את תוספות שיער. כי מה שטוב לג'ניפר לופז יהיה טוב גם לשיער שלכן.  

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה