שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> במה ותאטרון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
במה ותאטרון
 
הרבה אנשים חושבים שמופעי בידור ומוזיקה טובה היא אך ורק מוזיקה לועזית. כמו הרבה דברים אחרים, הם בוחרים ליהנות מצריכה של תרבות חוץ, ולהתעלם מ-זמרים ישראלים שיש לנו כאן בארץ. אם בעבר היה אפשר לומר על המוזיקה הישראלית שהיא חד גונית, הרי שהיום ברור כי יש הרבה זמרים ישראלים מעולים והרבה סגנונות מוזיקה שהתפתחו במשך השנים ויכולים לתת מענה לכל מי שרק מחפש.    
המשך קריאה
מופע קברט הוא מחזמר שמתרחש כביכול במועדון חשפנות בשם קיט- קאט, הממוקם בברלין. בהתאם, נתפוג דמויות כגון- פוליטיקאי גמרי, יהודי אובד עצות ועוד. החשפנית שעומדת במרכב הסיפור תשתלב כל פעם עם דמות אחרת ויחד, נוכל ליהנות משירים מקסימים ואהובים כאשר לבסוף, נסחף כולנו לאווירה של סיום מופע קברט בעליית הנאצים לשלטון.
המשך קריאה
אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדעת בראש ובראשונה ממי אתם עתידים ללמוד. במילים אחרות? אתם מחפשים אחר אוטוריטה – דמות שאתם יכולים באמת ללמוד ממנה.
המשך קריאה
 מאמר אודות אמן טלפתיה
המשך קריאה
אם אתה מעוניין ללמוד קסמים בקלפים, האם אתה יכול לעשות זאת דרך תכניות שונות שהיו בטלויזיה? המאמר סוקר מספר תכניות שהיו בישראל בשנים האחרונות ומלמד על הדרך ללמוד קסמים בקלפים מהם.
המשך קריאה
אם אתם מחפשים מופע אחר, שונה, מקורי ומיוחד לצפות בו, שווה לכם לשקול לחפש מופע אימפרוביזציה, או בעברית: מופע אלתור.
המשך קריאה
אם גם אתה נחרד לגמרי מהמחשבה של לדבר או להופיע מול קהל, קטן או גדול, אתה כנראה לגמרי לא לבד. למעשה, אחוז גדול מהאוכלוסייה סובל מחרדת ביצוע, הידוע גם בכינוי האחר שלה "פחד במה". למעשה, הרבה אנשים מעדיפים לקבל שפעת מאשר לעלות על הבמה או על הדוכן ולתת את ה"הופעה" שלהם. ספורטאים, מוזיקאים, שחקנים, ונואמים עשויים לעיתים קרובות לקבל חרדת ביצוע ברגע האמת אליו הם התכוננו במשך תקופה ארוכה.
המשך קריאה
תהליך ההפקה מרכז תחתיו את כלל ההיבטים של תכנון המאורע המושלם, החל מבחירת המקום ועד המוזיקה. המארגן מתייחס לחלומותיהם של הזוגות אבל גם עובד לפידעה המלומדת. באופן זה הוא מסוגל ליצור את המאורע נפלא.
המשך קריאה
1-8 מתוך 8

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה