שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> במה ותאטרון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
במה ותאטרון
 

אירועים ודרישות - חתונה בטבע


מורן אופיר
 
 
מגיל צעיר גמרתי אומר לקיים ערב כלולות מקורי ומיוחד. רציתי לעטות בגד נסיכתי ורציתי מתחם ירוק. ברור כשמש שמאותו יום החלומות שלי השתנו מאוד מדי פעם בפעם, אבל תמיד תכננתי שיום החתונה שלי הולך להיות מושלם! כצפוי, קיימים הרבה זוגות נרגשים שמתכננים ערב מושלם שילהיב את האורחים, אבל כיצד עושים זאת? התשובה ברורה - הולכים למפיק שאכן מסוגל להגשים משאלות.

חברת הפקות אירועים

נכון, ארגון אירועים הינו תהליך לא פשוט הדורש השקעה רבה בגורמים רבים כמו לדוג' שכירת גן וחברת עיצוב. אולם, אפילו שדי הרבה זוגות חשים ששכירת איש הפקה תפגע עמוק בכיס, זה לא באמת ככה. בפועל, מפיק מוזיל לנו מחירים בעקבות כך שיש לו חיבור לספקים המבוקשים ביותר והודות לכך מסוגל לדרוש הנחה רצינית.

כגון לדוגמא כשפונים אל נציגי גן בתקווה לקיים אצלם את היום הגדול, בהמון מקרים נאלץ להבין שהממון אותו מבקשים ממש לא קטן. אולם, הגם שתמיד הורגלנו לוותר ולתור אחר אולם אירועים שונה, הודות לסיועו של הוודינג פלנר לא צריך להתאכזב. בעצם, הגיוני להניח שבמידה וצוות ההפקה ידסקס עם הנציגים, הם יתפשרו יציעו הצעה לעלות כדאית יותר, וזאת בזכות ההבנה והגישה שלו.

מה כלול בעבודתם של המפיקים

תהליך ההפקה מרכז תחתיו את כלל ההיבטים של תכנון המאורע המושלם, החל מבחירת המקום ועד המוזיקה. המארגן מתייחס לחלומותיהם של הזוגות אבל גם עובד לפידעה המלומדת. באופן זה הוא מסוגל ליצור את המאורע נפלא.

הכיצד לשכור אנשי הפקות?

כיום, ישנם אין ספור מעצבי ארועים. אך עדיין הקושי הינו לרתום למשימה מפיקים שאכן יכולים להפיק נכון. ועקב זה, בטרם מחליטים על עוסק זה או אחר, כדאי לשקול מס' פרמטרים:

ניסיון במקצוע - בעוד שיש מארגני חגיגות שיש באמתחתם ותק מוכח בעיצוב וארגון אירועים רבים לדוגמא חגיגות בטבע, חגיגות קטנות וחגיגות פרסטיז'ה, יש גם מעצבי ומתכנני ארועים שמתעסקים בעיצוב והפקת קונספט ספציפי. ולכן לפני שמחליטים על מפיק מסוים, כדאי לוודא כי הוא יכול לארגן סוגי ארועים רבים.

היבט מהותי נוסף הוא מידת מקצועיות - כדי לקבל יחס ראוי, יש לקחת צוות הפקות ידוע ומפאת זה, מומלץ לדרוש קומפלימנטים מלקוחות עבר.

רוצים ממש לשכור חברת הפקה? רוצים לדעת איך לצוד את הצוות המושלם? אינפורמציה ב-חתונה בטבע וקבלו מענה ראוי.

לסיכום העניין

תכנון ועיצוב אירוע זה תחום של בעלי ניסיון, שמסוגלים לשוות לזוגות שירות עילאי. נכון, אפשר למצוא מלא מארגני אירועים, אבל כדאי שלא לשכור מפיק לפני שרואים הערכות ועד שבודקים קלסר עבודות של מגוון קונספטים אחרים. רק כך תוכלו להבין שהגעתם למארגן חתונות מקצועי ואיכותי שמעל כל ספק ישווה ללקוחות מאורע מושלם.  

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה