שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> במה ותאטרון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
במה ותאטרון
 

אמן טלפתיה


איתי אדרי
 
 

אמן טלפתיה

מופעים כמו טלפתיה ומופעים אל חושיים, הפכו להיות מאוד מבוקשים בקרב הרבה מאוד אנשים. ניתן לראות בתיאטראות ואולמות גדולים של מופעים אמן טלפתיה שיבצע על הבמה מופע מדהים שנראה בלתי נתפס להיגיון שלנו, משהו שיעורר סקרנות ויגרה לנו את החושים. ישנו שילוב של פרה פסיכולוגיה, אוטו סוגסטיה{שכנוע עצמי}, העברת תחושות, כיפוף מתכות {טלקינזיס}, אינטואיציה ועוד. האינטראקציה עם הקהל הינה עוד אמנות שאמני טלפתיה מיומנים בהם. יש להזמין לאירועים פרטיים אמן טלפתיה שהוא מיומן ומקצועיכזה שכבר ראיתם את ההופעה שלו והיא הרשימה אתכם מאוד. אנשים מתוך הקהל, מאמינים יותר כאשר אמן הטלפתיה, לוקח מישהו מהקהל ומראה לכולם כיצד הוא יכול לקרוא את מחשבותיו, כמו למשל שיר שהוא כתב את שמו, שמות, אירועים בחייו ועוד.  מופע טלפתיה שמועלה בפני חברה, עובר התאמה שתהיה מיוחדת לחברה כמו למשל השקת מוצר, אירועים כמו חגיגת יום הולדת לחברה, או סתם מופע שאמור לגבש בין העובדים למנהלי החברה.

אמן טלפתיה – הופעה מוצלחת ומרתקת לכל הדעות

ישנן טכניקות מיוחדות של אמני טלפתיה כמו: קריאת שפת הגוף של אנשים, הסחת דעת להזזת חפצים וכן, קריאת מחשבות. אמני טלפתיה מוכשרים יכולים לגרום לקהל לעצור את נשמתו כאשר הם מבצעים כמה פעולות שממחישות את היכולות שלהם לקריאת מחשבות, הזזת חפצים ועוד. אירוע יוצא דופן ומיוחד, יכול להתבצע רק באמצעות אמני טלפתיה שיוכלו לרגש ולגרות את החושים של הקהל הצופה בהם. מדהים לראות איך אני טלפתיה משפיעים על התת מודע שלנו במוח. ישנם אמני טלפתיה שמשלבים קסמים מה שגורם למופע להיות עוד יותר מרתק ועשיר. יש לבצע סקר שוק ולבחון כמה אמני טלפתיה, לפני שאתם מעוניינים להזין אותם אם למופע של החברה אותה אתם מנהלים, או אם עבור אירוע מיוחד ופרטי אחר.  ישנם אמני טלפתיה שמחלקים את ההופעה שלהם לשני חלקים, החלק הראשון תהיה הופעה מול הקהל שהאמן עוסק בחפצים הנמצאים בקהל ומבצע בהם קסמים כמו העלמת החפץ והחזרתו לאחד מהצופים בקצה השני של האולם.. החלק השני של המופע, עוסק במופע הטלפתיה עצמו בו האמן מבצע קריאת מחשבות,  הופעת קלוז אפ ושיתוף הקהל בטלפתיה כמו קריאת מחשבותיהם של כמה אנשים בקהל.

 שאלות שצופים שואלים את עצמם לאחר מופע הטלפתיה

לא פעם, עולות בקרבנו שאלות לאחר שראינו מופע טלפתיה כמו, אם אכן אותו אמן קורא מחשבות, קרוא את מספרי הזכייה בחוטו רק מהכישרון האל חושי שלו. זאת נקודה שבהחלט כדאי לחשוב עליה אבל אם תחשבו ותעמיקו, לבטח תמצאו את התשובה.. התופעה של הטלפתיה קיימת אלפי שנים, כבר מהתקופה של יוון העתיקה. תופעה זו תמיד הייתה מרתקת מצד אחד, אך גם מפחידה מצד שני. בני האדם, תמיד נמשכו כבמטה קסם אל המיסטיקה. היום בעידן החדש, הופעות טלפתיה הפכו להיות כחלק מתכנית של עולם הבידור וניתן למצוא לא מעט אמני טלפתיה שלא יפסיקו חדש ולהפתיע אותנו בכל פעם מחדש.

 

 

 

 

 

     


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה