שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- ציור
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- ציור
 
עיצוב חלל המגורים שלנו הוא לא דבר חדש. בני אדם מעצבים ומקשטים את בתיהם כבר אלפי שנים. מהאבוריג'ינים באוסטרליה, שהתשתמשו באבני גיר לציור על קירות המערות שלהם לפני 40,000 שנה, ודרך הפירמידות המצריות המודרניות יחסית, בנות 4,500 שנים בלבד, לכולנו ישנה אותה התשוקה המולדת להביע את עצמנו, ולהשתמש בסביבתינו כחלק מאותה ההבעה.
המשך קריאה
אני זוכרת את הפעם הראשונה שעליתי אליו לקפה, כאילו זה היה אתמול, למרות שעברו כבר יותר משנתיים. גם בחושך ותחת השפעת אחוזי אלכוהול גבוהים ניתן היה להבחין בנקל כי הוא גר בדירה הכי מבולגנת בגוש דן.
המשך קריאה
בחודש האחרון קבעתי לעצמי לעטר מחדש את הקירות בבית, אך עדיין רציתי יותר מתמונה מגניבה - כי אם לרכוש תמונה יוצאת דופן. אחרי בדיקה באינטרנט, למדתי שלא חסרות דרכים חביבות מאוד, כמו האופציה של הדפסה על הקיר - כך שלמדתי שקיימת אצלי האפשרות - שאחליט לגמרי לבד את אופי היצירה ואף לערוך שימוש בזכרונות פרטיים, כגון תצלומים שצילמתי ביפן. בעצם, עם מכשור עכשווי - קל ופשוט לרכוש לבד משהו אישי ע''ג משטחים, כמו, לדוגמה לוחות שעם וספלי שתייה.
המשך קריאה
צייר הינו מקצוע קדום ביותר. בעבר הרחוק על מנת להעביר מסר כלשהו, או לסמל דבר היה נהוג לצייר, או לחרוט על גבי קירות. סיפורי עלילה בעזרת דמויות ממה שראו העיניים בטבע.
המשך קריאה
1-4 מתוך 4

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה