שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 
את העדיפות לשירותי צילום חתונות אפשר לראות גם בקרב קהל היעד והלקוחות וגם בקרב אנשי המקצוע. מבחינת הלקוחות למשל, בתחום של צילומים חתונות זוכות לעדיפות כי הם מבינים שמדובר באירוע מרגש. ההתרגשות סביב האירוע מדגישה את הצורך בשירותי צילום מקצועיים ובתיעוד מסביב לשעון.
המשך קריאה
צילומי סטודיו מבוצעים על ידי אנשי מקצוע בכל רחבי הארץ. אנשי המקצוע שמבצעים את הצילומים הם בדרך כלל צלמים מיומנים ומנוסים. המיומנות והניסיון של הצלמים באים לידי ביטוי בסוג המצלמות שבהן הם משתמשים וכמובן בסטודיו עצמו.
המשך קריאה
התחום של צילום בתים זוכה בשנים האחרונות לצמיחה מרשימה. הצמיחה העיקרית בביקוש לשירותי צילום מן הסוג הזה קשורה לעליית המחירים בענף הנדל"ן. בגלל שהמחירים בענף הנדל"ן עולים, יש יותר ויותר אנשים שבוחרים להשקיע ברכישת נכסים. כאשר אותם אנשים רוצים לרכוש נכס ולאחר מכן להשכיר אותו, הם משתמשים בשירות של צילום בתים.
המשך קריאה
צילומי בוק מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. המיומנות של אנשי מקצוע באה לידי ביטוי בפרויקט כאלה באופן שבו הם בוחרים את הציוד.
המשך קריאה
צילום פורטרט יכול להיות פתרון נהדר עבור אנשים שרוצים לקבל ייצוג אמנותי של דמותם. בנוסף, לצילום מן הסוג הזה יש משמעות וחשיבות מעשית בכל מה שנוגע להגשת מסמכים רשמיים מסוימים. כיום יש למשל המון מסמכים שדורשים הוספה של תמונת פורטרט.
המשך קריאה
החיפוש אחר המתנה המושלמת לבני משפחה מהווה משימה מורכבת. למרות ריבוי המתנות, כיום רבים בוחרים לחזור לפעם ולהעניק ליקרים תמונה על זכוכית- מדובר במתנה מקורית ,ייחודית ומרגשת עד מאד. כיום קיימות לא מעט חברות המבצעות את ההדפסה ולכן חשוב מאד לבחור את החברה  המתאימה ביותר.
המשך קריאה
לכולם יש מצלמה, אבל האם זה מספיק?
המשך קריאה
הדפסת תמונה על קנבס הפכה לשם דבר בשנים האחרונות וניתן לראות רבים המעוניינים להדפיס תמונות על גבי קנבס בשל התוצאה הסופית התורמת למראה יפה של החדרים בבית או במשרד. 
המשך קריאה
רבים מאיתנו שמעו על סרטוני סטופ מושן הוותיקים שממשיכים לסחוף את המדיה הדיגיטלית. לפעמים בא לנו לפרוץ את גבולות היצירתיות וליצור משהו חדש, להפתיע את האהובים שלנו בסרטון לחתונה של חבר, יום הולדת 60 של אבא או מסיבת גיוס של האחות הקטנה. דרך נהדרת לעשות זאת היא באמצעות סרטון סטופ מושן.
המשך קריאה
לא כל אחד יכול לעשות מגנטים בחתונות, לא כל מי שיש ברשותו מדפסת יכול לפתח תמונות מגנטים לאירועים ולכן חשוב שתבינו כיצד לבחור צלם מגנטים לחתונה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 56 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה