שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2369
מאמרים: 7363
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 
החיפוש אחר המתנה המושלמת לבני משפחה מהווה משימה מורכבת. למרות ריבוי המתנות, כיום רבים בוחרים לחזור לפעם ולהעניק ליקרים תמונה על זכוכית- מדובר במתנה מקורית ,ייחודית ומרגשת עד מאד. כיום קיימות לא מעט חברות המבצעות את ההדפסה ולכן חשוב מאד לבחור את החברה  המתאימה ביותר.
המשך קריאה
לכולם יש מצלמה, אבל האם זה מספיק?
המשך קריאה
הדפסת תמונה על קנבס הפכה לשם דבר בשנים האחרונות וניתן לראות רבים המעוניינים להדפיס תמונות על גבי קנבס בשל התוצאה הסופית התורמת למראה יפה של החדרים בבית או במשרד. 
המשך קריאה
רבים מאיתנו שמעו על סרטוני סטופ מושן הוותיקים שממשיכים לסחוף את המדיה הדיגיטלית. לפעמים בא לנו לפרוץ את גבולות היצירתיות וליצור משהו חדש, להפתיע את האהובים שלנו בסרטון לחתונה של חבר, יום הולדת 60 של אבא או מסיבת גיוס של האחות הקטנה. דרך נהדרת לעשות זאת היא באמצעות סרטון סטופ מושן.
המשך קריאה
לא כל אחד יכול לעשות מגנטים בחתונות, לא כל מי שיש ברשותו מדפסת יכול לפתח תמונות מגנטים לאירועים ולכן חשוב שתבינו כיצד לבחור צלם מגנטים לחתונה.
המשך קריאה
מה המשמעות של ציוד גיבוי אצל צלם חתונות, והאם הזוג שמתחתן צריך לוודאות שהצלם אכן מגיע עם ציוד גיבוי? במאמר זה יוסבר על דגשים לסוג הציוד שרצוי להביא לגיבוי ועל חשיבותו, כך שבכל סיטואציה הצלם ימשיך לעשות תמונות טובות גם כאשר חלק הציוד הראשי ניזוק
המשך קריאה
בעוד כעשרים שנה תוכלו להביט בתמונות האושר מתקופת ההיריון ולשמוח על כך שנתת לך ולידך את ההזדמנות לצפות באותה תקופה יפה..
המשך קריאה
חברת מגנטים לחתונה בוחרים על ידי מספר קריטריונים שנציג אותם מיד במאמר הבא
המשך קריאה
צילומי זוגיות - במאמר זה תקבלו הסבר מה זה בדיוק צילומי זוגיות למי הוא מתאים (כמעט לכולם) ואיך זה מתבצע
המשך קריאה
מאחר וברית הוא אירוע מיוחד, ניתן לראות שהצילום שנדרש הינו מיוחד ומתאים לאירוע שכזה, במאמר הבא נבין כיצד לבחור צלם לברית מקצועי וטוב
המשך קריאה
1-10 מתוך 51 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה