שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2177
מאמרים: 7109
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 
החיפוש אחר המתנה המושלמת לבני משפחה מהווה משימה מורכבת. למרות ריבוי המתנות, כיום רבים בוחרים לחזור לפעם ולהעניק ליקרים תמונה על זכוכית- מדובר במתנה מקורית ,ייחודית ומרגשת עד מאד. כיום קיימות לא מעט חברות המבצעות את ההדפסה ולכן חשוב מאד לבחור את החברה  המתאימה ביותר.
המשך קריאה
לכולם יש מצלמה, אבל האם זה מספיק?
המשך קריאה
הדפסת תמונה על קנבס הפכה לשם דבר בשנים האחרונות וניתן לראות רבים המעוניינים להדפיס תמונות על גבי קנבס בשל התוצאה הסופית התורמת למראה יפה של החדרים בבית או במשרד. 
המשך קריאה
רבים מאיתנו שמעו על סרטוני סטופ מושן הוותיקים שממשיכים לסחוף את המדיה הדיגיטלית. לפעמים בא לנו לפרוץ את גבולות היצירתיות וליצור משהו חדש, להפתיע את האהובים שלנו בסרטון לחתונה של חבר, יום הולדת 60 של אבא או מסיבת גיוס של האחות הקטנה. דרך נהדרת לעשות זאת היא באמצעות סרטון סטופ מושן.
המשך קריאה
הרבה מאוד אנשים מוצאים את אצמעם בשאיפה להפוך את התחביב למקצוע במיוחד בתחום הצילום שכן ממבט מהצד ניראה שזה חלום לעסוק בצילום ועוד להתפרנס מזה יפה, אך אחד החסרונות הגדולים בצילום זה הצורך להשתדרג כל הזמן וזה כבר יקר מאוד.  במאמר זה יוסבר אך לקנות ציוד צילום בהוצאה המינמלית אבל עדיין יתן מענה מעולה.
המשך קריאה
לא כל אחד יכול לעשות מגנטים בחתונות, לא כל מי שיש ברשותו מדפסת יכול לפתח תמונות מגנטים לאירועים ולכן חשוב שתבינו כיצד לבחור צלם מגנטים לחתונה.
המשך קריאה
מה המשמעות של ציוד גיבוי אצל צלם חתונות, והאם הזוג שמתחתן צריך לוודאות שהצלם אכן מגיע עם ציוד גיבוי? במאמר זה יוסבר על דגשים לסוג הציוד שרצוי להביא לגיבוי ועל חשיבותו, כך שבכל סיטואציה הצלם ימשיך לעשות תמונות טובות גם כאשר חלק הציוד הראשי ניזוק
המשך קריאה
בעוד כעשרים שנה תוכלו להביט בתמונות האושר מתקופת ההיריון ולשמוח על כך שנתת לך ולידך את ההזדמנות לצפות באותה תקופה יפה..
המשך קריאה
חברת מגנטים לחתונה בוחרים על ידי מספר קריטריונים שנציג אותם מיד במאמר הבא
המשך קריאה
צילומי זוגיות, הטרנד החדש שנותן הרבה כיף בצילום, וממציא מחדש את כל הקשור לצילומים רומנטיים. בסדרת מאמרים אלה אני יביא את השקפתי ואת ניסיוני בתור צלם חתונות או צלם זוגיות במקרה זה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 53 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה